anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd w szacowaniu dni dostawy One Box

Titter85
#7 Wielbiciel#

Widzę, że przy każdej próbie zamówienia do Allegro One pisze mi że ponad 120 dni muszę czekać.

Zamowiłem przedmiot i nie zauważyłem że opcja dostawy była na 26 marca...2024. w podsumowaniu napisało że dostawa za 123 dni. Wtedy zorientowałem się dopiero, że coś jest nie tak i zacząłem sprawdzać na innych aukcjach gdzie zauważyłem ze wyświetla dużą ilość dni oczekiwania.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Titter85 a czy możesz pokazać mi przykłady tych ofert? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ widzę ,że robicie porządek  ,w końcu klienci widzą realny czas dostawy .😁

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria doceniam Twoje poczucie humoru, ale te czasy nie powinny prezentować takich informacji, więc musimy dokładnie sprawdzić tę sytuację, a do tego potrzebujemy konkretnych przykładów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ 😀

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ tu nie ma nic do śmiechu to wręcz groteska , jakość Waszej usługo pozostawia wiele do życzenia , obserwuję to wnikliwie z wiadomych wszystkim przyczyn od dłuższego czasu i nic w kierunku poprawy nie robicie  ,wręcz jest coraz gorzej więc nie dziw się ,że algorym zaczyna wariować 

oznacz moderatorów

Titter85
#7 Wielbiciel#

Witam.

Niezbyt intuicyjne jest to forum dla mnie.

Mam problem z odbiorem tego zamowienia:

e5383a90-8ae7-11ee-a756-01927459b59c

Wygląda jakby żyło swoim życiem. Nadle sie rozmnożyła przesyłka na dwie. Z czego jedna odeslano rzekomo. A druga niby została odebrana choć nie dostałem powiadomienia ani kodu odbioru.

 

Mam przesłać screeny?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Titter85 Sprzedający wysłał Ci przedmiot 2 razy. 27 listopada - paczkę A000841EZ3, która do niego wróciła 29 listopada i 29 listopada - paczkę A000894O33, która została doręczona. Z danych w naszym systemie wynika, że kurier mógł zostawić paczkę dla Ciebie w recepcji lub u ochrony budynku. Prosimy, żebyś to sprawdził.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

bo to realny czas dla tej przesyłki 

oznacz moderatorów