anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Beznadzieja Allegro One

wero81
#7 Wielbiciel#

Pierwszy raz wybrałem opcję kurier Allegro One i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem że paczka wraca do nadawcy bo adres błędny 🙂 używany od kilku lat. Nikt nie dzwonił a ja jak głupi czekałem. Ta usługa kurierska allegro One to jakaś usługa na niby czy to faktycznie działa ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Może działa ale u Ciebie nie zadziałała. Nie korzystałem jeszcze bo za dużo tu się naczytałem....🤔

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Kto czyta ,nie błądzi .

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@wero81 przykro nam, jednak przesyłka nie może zostać doręczona, ponieważ podałeś niewłaściwy adres. W zamówieniu podano: "41-100 Gliwice", kod 41-100 jest obsługiwany w ramach Allegro One, dlatego udało się wygenerować etykietę. Natomiast dla tego adresu prawidłowy kod to 44-100 i ten nie jest obsługiwany przez Allegro One, dlatego przesyłka nie mogła być dostarczona. 

oznacz moderatorów

wero81
#7 Wielbiciel#

Tak zauważyłem później, że od kilu lat mam błędny kod i co ciekawe na taki adres dostarczały paczki wszystkie firmy kurierskie oprócz Was 🙂 

Ok błąd po mojej stronie ale to trochę bez sensu że paczka w ogóle wyruszyła do Katowic z Łodzi skoro nie wiedziała gdzie ma pojechać. Czyli wiedzieliście gdzie ma trafić ale na samym końcu nie udało się wydrukować etykiety 🙂 ?

Dobrze rozumiem, że nie wysyłacie do Gliwic ? 

Co teraz mam zrobić by otrzymać paczkę?

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@wero81 przesyłka powinna wrócić do sprzedającego - ustal bezpośrednio z Nim co zrobicie. Ja przyjął bym zwrot i poprosił Cię o ponowne zamówienie, abyś miał darmową wysyłkę. Jednak sprzedawca może Cię również poprosić o opłacenie przesyłki i ją Ci po prostu odeśle. Dogadajcie się. Wyjaśnij, że przez nieuwagę miałeś zły kod pocztowy i system tego nie obsłużył - tzn chciał, ale nie dał rady. Sprzedawca też człowiek - zrozumie 🙂

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Wyjechała że pobłądzić! ale popraw ten adres, kod!

oznacz moderatorów