anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kontaktu ze sprzedającym po transakcji

DziarskiMil
#7 Wielbiciel#

Witam,

Sprawa dotyczy zakupu karty graficznej, którą sprzedający wystawił na allegro lokalnie. To znaczy nie było przycisku KUP TERAZ, a opcja NEGOCJUJ. Zacząłem ze sprzedającym toczyć dyskusję na czacie ile chciałby za kartę graficzną. Zgodziliśmy się na kwotę 3800 zł. Sprzedający wystawił fakturę z danymi na mnie, a ja opłaciłem towar wysyłając mu 2 przelewy natychmiastowe w piątek 10.11.2023. W poniedziałek 13.11.2023 napisał mi, że niby wysłał paczkę, ale od tamtego czasu nie otrzymałem żadnego linka/nr listu przewozowego, żebym mógł zweryfikować co się dzieje z moją przesyłką. Nie mam pewności czy paczka została nadana, gdyż kupujący nie odczytał moich wiadomości po 13.11. Dodam, że to była płatność poza KUP TERAZ czy LICYTUJ.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@DziarskiMil Cześć. Przykro mi, ale dokonałeś zakupu poza Allegro, zatem nie mamy jak Ci pomóc.

W przyszłości zachęcam do zakupów z płatnością przez Allegro — wtedy masz możliwość skorzystania z naszej pomocy w dyskusji czy zwrotu pieniędzy w ramach programu Allegro Protect. 

Kontaktuj się ze sprzedającym a w razie braku odpowiedzi, zgłoś sprawę na policję. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To żeś się dal oszukać , zgłoś sprawę na Policję.

oznacz moderatorów