anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak potwierdzenia nadania zwrotu

agmar1976
#7 Wielbiciel#

Nadałam zwrot przez allegro one box ale nie dostałam żadnego potwierdzenia że paczka została umieszczona w automacie. Czy to jest normalne? Nadałam paczkę w piątek. Czy dostanę jakąś informację kiedy paczka wyruszy w drogę?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agmar1976 jeśli chodzi o zamówienie nr 5ff5be90-97a6-11ee-93db-6df10b8e1939 to przesyłka nr A0009Z3IR7 została odebrana z One Box, a informacje o statusie paczki możesz sprawdzić w szczegółach Moich Zakupów.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

dami1606
#1 Nowicjusz#
  • Witam,  w sobotę nadałam paczke w paczkomacie Allegro One, nie dostałam żadnego potwierdzenia, że zwrot został nadany, przy zakupie również nie ma tej informacji, stanęło na tym że zwrot zgłoszony, co teraz??? 
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W zasadzie nic, skoro włożyłaś do skrytki to w ramach zwrotu Smart twoja rola się kończy.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dami1606 jeśli chodzi o zamówienie nr 9ddbf521-98d8-11ee-ac01-3b3ef2f26e8a to w statusach widać, że przesyłka nr A0009ZNMF0 została nadana. Informacje o statusie paczki możesz sprawdzić w szczegółach Moich Zakupów.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@agmar1976   To tak ma teraz być.  Wzorzec przyszedł z Chin, w przypadku wysyłki od chińskiego sprzedawcy kupujący może śledzić paczkę dopiero gdy już ją dostanie do ręki.

Więc Allegro słusznie wykorzystuje dobre wzorce.

oznacz moderatorów

vusoft
#8 Zapaleniec#

Tylko zgłoszenie tego faktu do UOKiK i miliony kary zrobi z tym porządek. Przekazanie rzeczy wartościowej powinno wiązać się z wystawieniem potwierdzenia otrzymania tej rzeczy. Zgłaszajcie do UOKiK. Oni chętnie przyjrzą się tym praktykom.

oznacz moderatorów