anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przesyłki w allegro one box

Client:36629684
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

po otwarciu skrytki w allegro one box nie było przesyłki.

Nr one boxa AL053PZ1 i przesyłki A0013BZF44.

Proszę o wyjaśnienie sytuacji.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

fox_paws
#12 Orędownik#

Może Twoja przesyłka leży ciągle w automacie nadawczym, bo kurier jeszcze jej nie odebrał.
Skoro kurierzy przez kilka dni nie odbierają paczek z automatów, to może ktoś w Allegro wpadł na pomysł, żeby dla poprawienia statystyk, paczki były transportowane i doręczane wirtualnie?

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

jeżuuuuuuu teraz to naprawdę zaplułem monitor !!! haaahahaaa!

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Sprawdziłeś właściwą przegródkę? Bo miałem taką klientkę która szukała paczki w  opróżnionej i nie zamkniętej przez wcześniejszego klienta skrytce. Ta tempa dzida zamiast wyciągnąć paczkę ze skrytki, którą wskazywał wyświetlacz automatu, narobiła takiego rabanu, że nakrzyczała na pracowników allegro i infolinii z Allegro One , że ci pisali do mnie w jej imieniu, by zwrócić środki oraz złożyć reklamację. 

 

Koniec końców zwrócili środki za "zaginioną paczkę" ciekawe, że ta klietka nie chciała dosłania drugiego produktu tylko zwrotu pieniądzy, po które co dzień się upominała. 

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36629684 weryfikuję tę sprawę dla Ciebie. Wrócę z informacją. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36629684 dziękuję za cierpliwość. Nasi doradcy już zajmują się Twoją sprawą. Będą kontaktowali się z Tobą w tym zgłoszeniu: 44988772. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów