anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

chcę poznać numer przesyłki UPS dla zwrotu A0001TI4P3

nada_m
#7 Wielbiciel#
przesyła nie została odebrana z paczkomatu  przez odbiorcę i podobno wraca do mnie. Od 2 tygodni staram się dowiedzieć kiedy otrzymam zwrot.  Proszę o podanie numeru,  pod którym zarejestrował ja przewoźnik (UPS?)  i link do śledzenia przesyłki/. 
 
poniżej treść korespondencji z Allegro
 
W dniu 2023-08-26 18:57:58 użytkownik Allegro Kontakt <allegro.kontakt@allegro.pl> napisał:


Allegro sp. z o.o. 
ul. Wierzbięcice 1B
61-569 Poznań 

[edytowano]

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość reklamacyjną dotyczącą przesyłki A0001HGBV9.

Przeanalizowałam oczywiście sprawę.

Przesyłka o numerze A0001HGBV9 została doręczona do Automatu Paczkowego w dniu 16.08.2023 roku.
W związku z nieodebraniem przesyłki przez adresata, został do Pani nadany zwrot. Przesyłka zwrotna została nadana pod nowym numerem: A0001TI4P3.
Sprawdziłam, że przesyłka zwrotna jest w drodze do Pani.

Przesyłka nie zaginęła, dlatego reklamacji nie uznaję zgodnie z artykułem 8 pkt. 17 Regulaminu One by Allegro.

 

Mogą Państwo odwołać się od decyzji reklamacyjnej w terminie 14 dni od momentu jej otrzymania. Odwołanie proszę złożyć w odpowiedzi na decyzję reklamacyjną lub listownie na adres: Allegro sp. z o.o.; ul. Wierzbięcice 1B; 61-569 Poznań. 
Mogą Państwo również dochodzić roszczeń na drodze sądowej lub skorzystać z możliwości pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich przed Prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

--
Na Państwa adres e-mail może zostać wysłany osobny mail z ankietą, w której prosimy o ocenę sposobu rozwiązania sprawy w ramach reklamacji. Zachęcam do jej wypełnienia.

Pozdrawiam
// Magdalena [edytowano]
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Dział Reklamacji Allegro
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@nada_m Cześć. Przykro mi, że tyle to trwa. Powtórnie przeanalizujemy tę sprawę i skontaktujemy się z Tobą mejlowo. 

oznacz moderatorów