anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co oznacza że sprzedający anulował zakup pomimo że ja już go odebrałem z paczkomatu

MAMY ROZWIĄZANIE!
wojmar58
#7 Wielbiciel#

Kupiłem towar od sprzedającego. Natychmiast zapłaciłem. Po tygodniu otrzymałem towar przesłany do paczkomatu. Odebrałem i następnego dnia wystawiłem komentarz negatywny z opisem sytuacji. Sprzedający unieważnił zakup. Co

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Jak sprzedajacy unieważnił zakup? jeżeli usunięto Ci komentarz to może oznaczać ze naruszał regulamin.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

A  co oznacza zakuplomomo?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@wojmar58 opisz swoja sprawę ładnie, składnie bo wprowadzasz zamęt. Napisz ile czasu sprzedawca zadeklarował na wysłanie przedmiotu (ewentualnie jak możesz zamieść link do oferty). Czy w negatywie użyłeś jakiś nieregulaminowych wyrażeń. I sprecyzuj co rozumiesz przez unieważnił. Pisz w jednym wątku używając przycisku ODPOWIEDZ

oznacz moderatorów
wojmar58
#7 Wielbiciel#

Sprawa wygląda następująco. Zakupiłem kilka torebek jedzenia dla kota oraz kuwetę. Na wszystko podano dostawę 5-6 dni. Zapytałem sprzedającego dlaczego tak długo skoro u niego jest paczkomat i ja podałem swój. I tu zaczął się pierwszy problem. Sprzedający odpowiedział że jakimi nie odpowiada to mi zwróci pieniądze. Mówiąc oględnie zależało mi na towarze a nie pieniądzach bo to raptem 40 zł i darowal bym sobie. Towar otrzymałem dokładnie po 7 dniach. Wystawiłem komentarz negatywny nie naruszając 

Zasad dobrego wychowania i nie używając słów wulgarnychpo kilku godzinach otrzymałem informację że zakup został anulowany i allegro zlikwidowało mój komentarz. Doszedłem do wniosku że " z koniem nie będę się z koniem kopał"

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@wojmar58 W zasadzie to czemu wystawiłeś komentarz negatywny?

oznacz moderatorów