anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas odebrania przez kuriera paczki z automatu OneBox

Client:115219700
#8 Zapaleniec#

Dnia 12.12.2023(w godzinach nocnych około 22) zakupiłem w tym wypadku telefon marki Samsung za kwotę 34,99(łącznie z dostawą). Wybrałem opcje dostawy za pomocą OneBox. Następnego dnia(13.12.2023) w godzinach wieczornych sprzedający ,,wrzucił" paczkę do automatu. Cały następny dzień(14.12.2023) kurier nie odebrał przesyłki z paczkomatu. Dzisiaj(15.12.2023) na godzinę 16:40 nie została w dalszym ciągu odebrana. Kiedy mogę się spodziewać przesyłki u mnie w automacie?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:115219700 kiedy ??.... hmmm ... w świetle wielu przeczytanych wątków tu na Gadane dotyczących jakości tej usługi tooooo... spodziewaj się dostawy na Święta 

....te z.... kurczaczkami .🐣

oznacz moderatorów

Client:115219700
#8 Zapaleniec#

Nie pociesza mnie to ani trochę

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Drogi telefon, porządny  przewoźnik więc może nigdy nie dojechać paczka, co Cię skłoniło to tej metody dostawy, samobójca????😲

oznacz moderatorów

Client:115219700
#8 Zapaleniec#

Nie pociesza mnie to, kupiłem telefon więc chciałbym go mieć bo bez telefonu jak bez reki. Zgłosiłem sprawe do allegro to mi odpowiedzieli ze założono już interwencje więc jakie są szanse na to że paczka w ogóle dotrze do mnie?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

😋 @LEW433 👍

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

kupiłeś ten telefon od osoby prywatnej? czemu taki tani co on na części?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ij..tam... @az1rael może autor wątku jak ja nie lubi wielkich smartfonów , mały zgrabny , niezniszczalny  i funkcjonalny telefonik kupisz za kilkadziesiąt złotych .

oznacz moderatorów

Client:115219700
#8 Zapaleniec#

Dokładny model to Samsung Galaxy Fame GT-S6810P

oznacz moderatorów

Client:115219700
#8 Zapaleniec#

Jest to stary Samsung dotykowy który jest z 2013, tani i dobry telefon do dzwonienia który nie wygląda jakby był stary. Tak kupiłem od osoby prywatnej.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:115219700 zmartwię cię zgodnie z prawem przy zakupie od prywatnej osoby ryzyko uszkodzenia i zaginięcia przechodzi na ciebie w momencie wydania paczki przewoźnikowi. Na szczęście pieniądze małe

oznacz moderatorów

Client:115219700
#8 Zapaleniec#

Jakie są szanse, support allegro mi odpisało że do 20.12.2023 paczka powinna być. Jestem optymistą myśle że się nie uszkodzi ani nie zaginie

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:115219700 z one sprawy wyglądają tak jak się nie znajdzie do 2 tyg to albo czołg po tym przejechał albo wessała entropia, te 2 tyg to zwykle tyle im schodzi z odnajdywaniem ustalaniem co się stało. Nawet jak paczka cała to elektronika mrozów nie lubi i wody a w paczkomacie może się skraplać woda 😕 no ale bądźmy dobrej myśli jakby co to ścigniesz allegro o protecta za zniszczoną paczkę bo one to ich wybrakowana usługa dostawy - haśło reklamowe na topie dostarczymy prezenty na święta... kolejne 

oznacz moderatorów

Client:115219700
#8 Zapaleniec#

Ale ogólnie jest bardzo duża szansa że paczka przyjdzie cała a telefon sprawny? Ona dalej jest  w automacie według tego co mi pokazuje aplikacja Allegro Lokalnie. Kurier jej nawet w rękach nie miał więc mam nadzieje że wszystko jest okej. Jeśli sprzedawczyni zapakowała dobrze i solidnie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:115219700 taki ? , bardzo go lubię , nie przeszkadza w kieszeni

003.jpg

,ale z rorzewnieniem wspominam swoją jerzynkę , 

oznacz moderatorów

Client:115219700
#8 Zapaleniec#

Bardzo podobny, mam nadzieje że dostarczy się w całości i nic mu sie nie stanie...

oznacz moderatorów