anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kierowcy was sabotują?

Jano_z
#7 Wielbiciel#

Warszawa - 2ga przesyłka zamówiona z dostawą w allegro One i ostatni raz - zdecydowanie nie polecam. Za pierwszym razem... siedząc i czekając cały czas na przesyłkę przed 22 dostałem SMSa że kurier nie zastał w domu. Oczywiście zadzwoniłem wyjaśnić sytuację - otrzymałem informację o braku możliwości z kurierem. Być może stłuczka czy... ale dlaczego komunikat że nie dostarczył ponieważ nie zastał mnie? Paczkę otrzymałem ale w innym terminie. Drugie zamówienie - kolejny problem - telefon - informacja - przepraszamy - paczka nie została wydana z magazynu - nie dotrze danego dnia jak przy zamówieniu było (piątek) - dotrze w poniedziałek - no super. Ludzie pracują i dlatego wybierają konkretną datę. Zdecydowanie nie polecam - wracam do innych metod dostawy - z Allegro One nie skorzystam więcej. Z tego co czytam - często są problemy z Allegro One.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mwmonety
#21 Demiurg#

Porządna firma to dba o swój wizerunek i zależy jej na pozytywnych opiniach użytkowników ,tu ewidentnie nikomu na tym nie zależy.

oznacz moderatorów

jacek7474
#9 Pomysłodawca#

ja też nie polecam - też mam negatywne doświadczenia na allegro

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Jano_z przepraszamy za te trudności. Nie możemy sprawdzić co dokładnie się wydarzyło, że przesyłki nie dotarły kiedy miały. Cały czas udoskonalamy metody Allegro One, więc mamy nadzieję, że jeśli ponownie skorzystasz z naszych metod, będziesz miał lepsze doświadczenia. 

oznacz moderatorów

Jano_z
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One Ekspert Allegro jeżeli WY nie możecie sprawdzić co się dokładniej dzieje z przesyłką to kto? Pośrednie komunikaty dla odbiorcy są błędne a również i  WY nie macie nad tym kontroli? chym... nie przekonałeś mnie  aby korzystać z AO.

 
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Jano_z nie możemy sprawdzić co się wydarzyło, ponieważ nie podałeś numerów przesyłek, których to dotyczy, a z treści wiadomości wnioskujemy, że sprawy zostały wyjasnione, więc pozostaje nam przeprosić, że do takich problemów doszło.

@medalik_2009 wyjaśniamy tę sprawę. 

oznacz moderatorów

Jano_z
#7 Wielbiciel#

cóż - trzeba czytać - odpowiadacie na mój wpis w którym opisałem, że kontaktowałem się telefonicznie. Wyjaśnione - okej - tylko wysyłanie przesyłek nie w ten dzień na który się zamawia... i brak prawidłowej komunikacji obsługa / magazyn / kurier to raczej jest problem.  Dodam tylko, że w piątek dzwoniłem do was - otrzymałem info że już nie otrzymam przesyłki w dniu dzisiejszym - wyjechałem - a w okolicach 21:00 dzwonił kurier że jednak jest pod drzwiami. Przysyłki nadal nie mam i to jest wasza wina (wyjaśnię telefonicznie sobie) i braku prawidłowego funkcjonowania pomiędzy BOK a magazynem i kurierem. Wpis zrobiłem aby ostrzec pozostałych zamawiających z dostawą Allegro One. 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Allegro_One  To może chociaż sprawdzicie, czemu moja przesyłka od piątku nie ruszyła się między oddziałami:

ALE0000370C2E89.png

Czy to też przekracza Wasze możliwości?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@medalik_2009 wracamy z informacjami, przesyłka jest w automacie paczkowym i czeka na odbiór. 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Allegro_One dzięki wielkie. Przed chwilą dostałem powiadomienie w aplikacji. 🙂

oznacz moderatorów