anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zgłosić skargę na punkt odbioru Allegro One lub na jego pracownika?

patiias
#2 Obserwator#

Pracownik jednego z punktu Allegro One nie przyjął paczki zwrotnej, zakupionej na aukcji z odbiorem w punkcie Allegro One. Tłumacząc że każda paczka powinna posiadać etykietę, bez etykiety nie przyjmie zwrotu. Starając się wytłumaczyć pracownikowi, że etykieta nie jest potrzebna, zdenerwował się na mnie, że zwracanie paczek jest nieekologiczne i kurier który zwraca paczki pozostawi ślad węglowy i zaczął gadać o swoich poglądach na ten temat. Pracownik tego punktu odmówił przyjęcia paczki zwrotnej dodając że mam się zastanowić co kupuję.  W jaki sposób mogę złożyć skargę?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@patiias Czy możesz podać mi adres tego punktu oraz numer przesyłki, której dotyczył ten zwrot? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

patiias
#2 Obserwator#

Opisana sytuacja miała miejsce w zeszłym roku, zamówiłam ponownie do tego punku. Już go odebrałam i muszę zwrócić. Boję się, że sytuacja może się powtórzyć.
Dane punktu:

Allegro One Punkt, Kolporter

A003996

Obywatelska 26
44-280 Rydułtowy

Numer paczki którą chcę zwrócić w tym punkcie: ALE000076B40B10

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@patiias W takim razie, najpierw spróbuj proszę zwrócić ten produkt, a jeśli sytuacja rzeczywiście się powtórzy daj proszę tutaj znać. Wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

patiias
#2 Obserwator#

Opisana sytuacja miała miejsce w zeszłym roku, zamówiłam ponownie do tego punku. Już go odebrałam i muszę zwrócić. Boję się, że sytuacja może się powtórzyć.
Dane punktu:
Allegro One Punkt, Kolporter
A003996
Obywatelska 26
44-280 Rydułtowy
Numer paczki którą chcę zwrócić w tym punkcie: ALE000076B40B10

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@patiias dziwne bo powinien przyjąć 😞

Metoda dostawy Allegro Smart!
Gdzie nadać paczkę
Potrzebne do zwrotu
Kod zwrotu
________
Κώστας
oznacz moderatorów