anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie dostałem monet za zakup z środy 13.09.2023 do allegro box ?

Jakokto
#7 Wielbiciel#

W ofercie wysyłkowej były do zgarnięcia 2 monety za wybór allegro box i po monetach ani widu ani słychu...

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Jakokto Cześć. 🙂 Zweryfikuję tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Jakokto Monety są już na Twoim koncie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie łudź się ,że to jedyny problem , jazda się zacznie w chwili nadania paczki , kurier zapewne nie odbierze w terminie , następnie jak do tego dojdzie poleży z tydzień w magazynie , po interwencji będą szukać ze 3 dni i w końcu ruszy do box-u , ALE hola ...hola ... to nie konieć , z powodu braku miejsca poproszą Cię o wybór automatu alternatywnego czego nijak nie będziesz mógł zrobić i coż paczka wróci na magazyn , albo pojeździ sobie parę dni z kurierem . Po kolejnej interwencji w końcu ktoś się z Tobą skontakuje no i może ostatecznie paczkę załadują do boxu  ,ale jest wysokie prawdopodobieństwo ,że nie otrzymasz kodu do odbioru .... interwencja .... masz kod ... szczęśliwy otwiersz skrytkę , a skrytka pusta .

Czy te 2 monety zrekompensują Twój stres i czekanie w nieskończoność na paczkę , na koniec walniesz negatywa sprzedawcy bo po Twojemu on jest winien , poleci jakość , spadnie sprzedaż  ,allegro , właściciel ONE boxów umyje rączki i może rzuci Ci ochłapa ,, przepraszamy ,, , a moze i nie .

Opowiastaka napisana przez doświadczonego sprzedawcę na podstawie przeczytanych setek wpisów związanych z Allegro One utworzonych przez niezadowolonych odbiorców tu na Gadane 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zasady przeprowadzenia Promocji

 1. Promocja adresowana jest do zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro, którzy w Okresie trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:

  a) posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin;

  b) skorzystali z Allegro One Box min. 1 raz w okresie 3 miesięcy przed rozpoczęciem Okresu trwania Promocji;

  c) w Okresie trwania Promocji zawarli Transakcje zakupu dóbr lub usług realizowanych za pośrednictwem strony Allegro lub Aplikacji mobilnej Allegro za min. 1 zł bez kosztów dostawy, zgodnie z Regulaminem Allegro (dalej: “Transakcja na Allegro”) wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz w rozumieniu art. 3.1. Regulaminu Allegro przy użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”).

  d) Użytkownik będący Kupującym wybrał jako Opcję Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Allegro One Box lub Allegro One Box- dostawa dzisiaj, a jego adres do wysyłki znajduje się w promieniu do 500 metrów od tej metody dostawy.

 2. Uczestnicy Promocji, którzy spełnili warunki, o których mowa w pkt 1. otrzymują Monety Allegro za określone aktywności, zgodnie z poniższymi zasadami:

  • a. 3 Monety - za wybór Allegro One Box lub Allegro One Box- dostawa dzisiaj po raz pierwszy w Okresie Promocji,
 3. Monety będą dostępne do odbioru w przeciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków o których mowa w pkt 1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 5 dni.

 4. Uczestnik w Okresie trwania Promocji, w ramach jednego Konta może otrzymać maksymalnie 3 Monet Promocyjnych.

 5. Otrzymanie Monet Allegro w ramach Promocji nie wyklucza możliwości otrzymania Monet powiązanych z zakupem Towarów w ramach Oferty zgodnie z Regulaminem Programu Monetowego

oznacz moderatorów