anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie dostarczacie na czas przesyłek

--megi--
#7 Wielbiciel#

przedający super, przesyłka bardzo szybko nadana. Niestety jestem zawiedziona dostawą przez Allegro One Kurier.
Wybrałam pierwszy raz ten rodzaj kuriera gdyż zależało mi na czasie. Paczka miała być zgodnie z opisem na drugi dzień tzn w piątek.
Sprawdzając status przesyłki okazało się że jest opóźniona. Paczkę otrzymałam dopiero w poniedziałek o godz. 20.
Straciłam podwójnie. Raz kupując droższy żwirek aby był na drugi dzień, drugi raz gdy musiałam kupić w sklepie następną paczkę w sobotę. Proszę poczytać opinie na temat Allegro One i nie kupować gdy się liczy na szybką przesyłkę.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@--megi-- Bardzo dziękujemy za Twój feedback! Wciąż pracujemy nad udoskonaleniem usługi Allegro One i robimy wszystko, żeby paczki docierały do klientów jak najszybciej. Przepraszam Cię za wszelkie utrudnienia i przykro mi, że Ty i Twój kot musieliście czekać na żwirek. Na Twoje konto trafiły monety, które możesz wykorzystać na np. smaczki dla kota. Mam nadzieję, że następnym razem wszystko pójdzie sprawniej i będziesz zadowolona z dostaw Allegro One. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka Ola, a może tak w końcu coś dla sprzedających wymyślicie w ramach rekompensaty?

W tym przypadku kupująca okazała się bardzo wyrozumiała i spostrzegawcza dzięki czemu zapewne sprzedający uniknie negatywnego komentarza ale w wielu innych przypadkach komentarz negatywny sprzedającym wpadnie, a Allegro się na to wypnie "bo zgodnie z regulaminem kupujący ma prawo do subiektywnej oceny, a komentarz nie narusza regulaminu Allegro".

oznacz moderatorów

BCGEnterprise
#10 Popularyzator#

Dokładnie !

oznacz moderatorów

Client:46577028
#7 Wielbiciel#

Witam! U mnie ta sama sytuacja. Zamowilam w srode, paczka miala dotrzec następnego dnia czyli w czwartek.. zalezalo mi bardzo na czasie niestety paczki do dnia dzisiejszego nie otrzymałam.. mało tego, robią z ludzi wariatów. Wczoraj rano dostałam sma od allegro one, ze paczka do mnie dotrze tego samego dnia.. przesiedziałam cały dzień przy oknie i czekałam na jaśnie pana kuriera, który oczywiscie nawet nie raczył odebrać telefonu.. około godziny 18 sprawdziłam w status przesyłki, i co zobaczyłam? Paczka wrocila do punktu, oczywiscie żadnej wiadomosci juz nie dostałam, ze paczka jednak nie dojedzie..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@--megi-- Nie ma dnia żeby ktoś tu na temat tego przewoźnika nie psioczył. nie chcesz kłopotów- omijasz ich.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jak przyszło w poniedziałek to jeszcze nie było źle. Tu paczki potrafią chodzić onem dużo dłużej. Allegro to wciska na siłę. Sprzedający ma wybór mieć smarta i ona lub nie mieć smarta i ona. A że smart to połowa sprzedaży to włączają to pod przymusem, przynajmniej dopóki za opóźnienia przesyłek klienci nie zaniżą im ocen na tyle, że i tak smarta tracą... Ja przez to konta na firmowe zmienić nie mogę, bo wypadłabym ze smart. 

Paczkomatem na luzie miałabyś piątek, góra sobota. Nawet pocztą pewnie byłaby szansa na piątek, przynajmniej u mnie zawsze na drugi dzień są. Ale allegro jakoś tak dziwnie reklamuje najmniej pewną metodę dostawy jako najlepszą, w końcu to nie oni potem "subiektywne oceny" zbierają...

oznacz moderatorów

--megi--
#7 Wielbiciel#

Trudno byłoby mi odebrać paczkę o wadze ok 30 kg z paczkomatu. To był żwirek bentonitowy 5 paczek

oznacz moderatorów