anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma powiadomień sms dla przesyłek do allegro one box?

dorcinek
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór,
Zaniepokojony że moje przesyłki jeszcze nie dotarły zalogowałem się na stronę Allegro i odnotowałem, że mogę już odebrać przesyłki w Allegro One box. Nie otrzymałem żadnego smsa umożliwiającego odbiór przesyłki ani powiadomienia. Nie posiadam aplikacji. Przez to przesyłka nie została przeze mnie odebrana. Proszę o informację dlaczego nie otrzymałem wiadomości sms i jak rozwiązać tę sytuację.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@dorcinek a maile nie przychodzą ? @Allegro_One 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@dorcinek Podaj nam numer tej przesyłki.

oznacz moderatorów

dorcinek
#8 Zapaleniec#

Mail przyszedł, ale trafił do spamu niestety.

ALE000030A3BDA7

Udało się jednak odebrać paczkę po prośbie o przedłużenie terminu odbioru.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@dorcinek Udało nam się ustalić, że sms-y nie są do Ciebie wysyłane, ponieważ masz zainstalowaną aplikację i dokonujesz przy jej użyciu zakupów. W takiej sytuacji informacje o przesyłce są widoczne właśnie w aplikacji i wysyłamy wyłącznie powiadomienia mailowe.

oznacz moderatorów

dorcinek
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź.

Pytanie, czyli nie ma możliwości podania czyjegoś numeru telefonu i żeby mu przyszło powiadomienie sms, jeżeli wiem że nie będę mógł odebrać tej paczki?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@dorcinek poprosimy o cierpliwość, dowiadujemy się czy po odinstalowaniu aplikacji sms będzie wysłany na numer, który podasz na fromularzu dostawy i płatności, wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@dorcinek otrzymaliśmy potwierdzenie, że w takiej sytuacji (aby kod odbioru przyszedł na inny numer telefonu) należy odinstalować aplikację, a zamówieniu, na formularzu płatności i dostawy podać numer telefonu osoby, do której kod ma zostać wysłany. 

oznacz moderatorów

mariola110
#7 Wielbiciel#

Miałam ten sam problem z Inpostem, po mojej interwencji dostaję powiadomienia na allikacji oraz SMS. Sądzę, że moglibyście wprowadzić taką możliwość.

oznacz moderatorów

Nevada837
#1 Nowicjusz#

Ja mam aplikację na telefonie i otrzymuję sms-y o przesyłkach. Gdzieś to można włączyć, tylko nie pamiętam gdzie, bo włączyłam to dość dawno i właśnie znów szukam, bo chcę pomóc koleżance też to włączyć. 😞

oznacz moderatorów

Nevada837
#1 Nowicjusz#

Edit: już wiem, to się robi w Inpoście na ich stronie 🙂

https://smartmob.pl/blog/artykuly/poradnik/inpost-nie-wysyla-sms-z-kodem-do-odbioru-paczki-jak-to-na...

Pozdrawiam 😄

oznacz moderatorów