anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego paczka nadal jest w punkcie tymczasowym?

brolcio13
#1 Nowicjusz#

We wtorek zamówiłem farbę z dostawą określoną na środę, jednak sprzedający dopiero w środę wysłał paczkę, która w czwartek zamiast trafić do wskazanego przeze mnie paczkomatu trafiła do odległego o ok. kilometr. Nie jest to lekkie (kilkanaście kilogramów) więc taszczenie tego przez ok. kilometr nie należy do przyjemności. Zbyt mało było, że farba była mi potrzebna na szybko (na czwartek rano - więc wybrałem dostawę na środę) i nie dość , że nie doszła na czas to jeszcze wylądowała kilometr dalej (mam zerwaną powięź, wiec samo poruszanie się spraw mi problem, a taszczenie czegoś co waży kilkanaście kilogramów przy moim zdrowiu to gwarancja komplikacji leczenia) - to już kolejny taki przypadek przy dostawie SMART - bez tego zawsze miałem dostawę do wskazanego paczkomatu  - czyżby ci co wykupili SMART byli dyskryminowani?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Tak, a najbardziej ten biedny sprzedający zbierający cięgi za to, że musi udostępnić allegro ona, bez tego nie może wysyłać smart... Nie udostępni to wysłuchuje, że nie ma. Udostępni to wysłuchuje za te superowe formy dostawy wciskane przez przez allegro. Prześlizgane z każdej strony.

Nie napisałeś jaką firmą zamawiałeś, a to różnica. Inpost zazwyczaj dostarcza dobrze nie zależnie od tego czy smart, czy płatna paczka.

Jeśli zaś to był allegro one box czego wszyscy się domyślamy to działa jak ostatnio wszystko na allegro czyli błąd na błędzie błęda pogania, a na koniec to nie błąd tylko celowa robota:). Allegro radośnie wyświetla dostawę na jutro. ALE TO NIE JEST INFORMACJA OD SPRZEDAJĄCEGO TYLKO OD ALLEGROWEJ WRÓŻKI. Ważne kiedy sprzedawca zadeklarował wysyłkę, a to masz ukryte w zakładce opcji dostawy na spodzie... Natomiast dalej to niestety inpost czas deklarowany ma 2 dni, gwarantowany 5 dni. Chociaż zwykle docierają następnego dnia o ile je kurier tego dnia zdąży wyjąć z paczkomatu. Pełny paczkomat czasem im się też zdarzy.

Jak zamówiłeś allegro one to jest kosmos. Kurierzy nie podjeżdżają przez kilka po ich odbiór lub paczki leżą kilka dni w paczkomacie nadawczym. Leżą po kilka dni na sortowni. Znikają na ostatnim odcinku i nikt nie wie czemu się opóźniają. I tak miałaś farta, że dostarczyli do pobliskiego boxa, było tu trochę postów jak to w podobnej sytuacji odesłali od razu do nadawcy:) . No niestety albo darmowe monety za najkłopotliwszą dostawę albo komfort pewnej obsługi. Nie da się jednego i drugiego mieć...

 

 

 

oznacz moderatorów