anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego przesyłki do Allegro One Box się opóźniają

tomekg1661
#1 Nowicjusz#

W ostatnim tygodniu już dwie przesyłki które zamówiłem do Allegro One Box są opóźnione. W panelu śledzenia przesyłki ostatni komuniakt dotyczy przekazania przesyłek do magazynu i nic się dalej nie dzieje. Czy ktoś miał podobne sytuacje? Dodam że opóźnienie wynosi już 3 dni w przypadku jednej z przesyłek.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ktoś na forum pisał, ze UPS który realizuje przesyłki kupił ukrainiec. Zaproponował im niższe wypłaty, wiec kurierzy już robią u konkurencji. Nie potwierdzałam tego wiec głowy nie dam.  Jak to mówili one to 1% wysyłek i 99% kłopotów z wysyłkami. Teraz gdy przymusowo firmy musza to do smarta dodawać to już nawet wolimy nie zgadywać co będzie. A sprzedawcy nie wolno we własnej aukcji nawet umieścić ostrzeżenia...

oznacz moderatorów

KONIGINpl
#9 Pomysłodawca#

Wszyscy mieli podobne sytuacje.
Już wiesz na przyszłość z jakiej formy dostawy nie korzystać.

oznacz moderatorów

GWDAfishing
#8 Zapaleniec#

Tylko, że oprócz UPS nikt nie obsługuje tych Allego One Boxów.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Bo to najbardziej chunowa forma dostawy na allegro wieczne problemy plus personel się zwolnił i robić nie ma komu

oznacz moderatorów

CosplayCraft
#9 Pomysłodawca#

Mi się zdarzyło, że kilka minut przed 16:00 paczki nadal nie miały statusu odebranych przez kuriera. Zadzwoniłem do kuriera, który stwierdził, że właśnie jest w magazynie i przekazał te paczki. Kilkanaście minut później paczki miały status przekazanych na magazyn z godziną ok. 14:45.... najgorsze, że te przesyłki realizuje UPS. Współpracowałem z nimi tylko jeden miesiąc i miałem więcej problemów niż z InPostem przez 4 lata współpracy.

oznacz moderatorów

weronka_wo
#7 Wielbiciel#

A ja teraz rozwiązuję kwestię przesyłki, której przyjęcia niby odmówiłam, więc kurierzy robią z tymi paczkami allegro one box cuda...

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@tomekg1661 Prosimy o numery tych paczek.

oznacz moderatorów