Blog

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blog

mr_oma
Moderator
Moderator

Twoja paczka z Allegro dotarła do klienta uszkodzona? Czy masz prawo wymagać od kupującego protokołu uszkodzenia przesyłki? Jak zgłosić szkodę przewoźnikowi? Oto wszystko, co warto wiedzieć o uszkodzonej paczce w sprzedaży B2C.

Gadane grafika_Easy-Resize.com.jpg

Dowiedz się więcej...

Czytaj więcej
2 0 78
la_nika
Moderator
Moderator

Na lato czeka się z wielu powodów. Urlopy, wycieczki, piękna pogoda, ale też pyszne sezonowe owoce i warzywa! Sprawdź warunki naszej letniej promocji i sprzedawaj świeże produkty spożywcze z niższą prowizją. 

la_nika_0-1624009929263.png

 

Dowiedz się więcej...

Czytaj więcej
1 0 30
nat_not
Moderator
Moderator

Stali bywalcy społeczności pamiętają nasze loginy i chętnie oznaczają nas w postach. Nowe osoby, które trafiają na Gadane po raz pierwszy, nie robią tego nigdy, choć często oczekują pomocy pracowników Allegro. Jednych i drugich ucieszy na pewno nowa funkcja, którą dzisiaj udostępniliśmy.


OZNACZ MODERATORÓW - to przycisk, który zobaczycie nad okienkiem z tekstem swojego wpisu. Jego użycie powoduje dodanie do wiadomości naszych loginów. Dzięki temu szybciej pojawimy się w wątku, który wymaga naszej reakcji.

oznacz moderatora-min.png

To ułatwienie i dla Was i dla nas. Korzystajcie z niego, gdy pojawiają się problemy, których nie jesteście w stanie rozwiązać sami i konieczna jest nasza reakcja. Trafne rozwiązania większości spraw proponują doświadczeni sprzedający i kupujący, których w naszej społeczności przybywa z każdym dniem.

Czytaj więcej
8 3 247
nat_not
Moderator
Moderator

Od kilku dni obserwujemy jak z serdecznością składacie sobie w wątkach życzenia świąteczne. Dołączamy do wszystkich ciepłych słów, które już padły 🌷 🐣

ester7.jpg

Od siebie życzymy pogodnych dni 🌞, spędzonych bezpiecznie 😷 w życzliwej atmosferze. Czekającym na wizytę Zajączka 🐰 🎁 - trafionych upominków. A wszystkim bez wyjątku - smacznego jajka!

Maciek @msniezek , Ola @_HolaOla_ , Natalia  @nat_not , Monika @la_nika  i Maja @mr_oma 

Czytaj więcej
8 6 1,157
nat_not
Moderator
Moderator

Myślicie, że w tym roku będzie skromniej? Mniej kolorowo? A może… ciszej? Nic podobnego! Przecież Jurek powtarza, że “gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej”. Nawet ograniczenia, które nakłada na wszystkich pandemia, nie mogą nas powstrzymać. Będzie radośnie, głośno, ale też bezpiecznie.

21final-min_zmiany2.jpg

Dowiedz się więcej...

Czytaj więcej
5 4 1,589
nat_not
Moderator
Moderator

Witajcie, musimy poGadać 😉

Czy wiecie, że właśnie mija rok od pierwszego posta na Allegro Gadane? Dziękujemy, że polubiliście to miejsce i codziennie tworzycie je od nowa razem z nami. Wierzymy, że wciąż jesteśmy na początku naszej wspólnej drogi, a przed nami kolejne lata poGaduszek. 

Rozwój społeczności był i nadal jest możliwy jedynie przy Waszym zaangażowaniu. Allegro Gadane to Wy! Dlatego w dniu 1. urodzin, właśnie Wam składamy życzenia - nigdy nie gubcie wątku, zawsze trafiajcie W punkt!

Ekipa Allegro Gadane 🎂

BirthdayBanner.jpg

Czytaj więcej
20 19 4,799