Blog

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blog

nat_not
Moderator
Moderator

Od kilku dni obserwujemy jak z serdecznością składacie sobie w wątkach życzenia świąteczne. Dołączamy do wszystkich ciepłych słów, które już padły 🌷 🐣

ester7.jpg

Od siebie życzymy pogodnych dni 🌞, spędzonych bezpiecznie 😷 w życzliwej atmosferze. Czekającym na wizytę Zajączka 🐰 🎁 - trafionych upominków. A wszystkim bez wyjątku - smacznego jajka!

Maciek @msniezek , Ola @_HolaOla_ , Natalia  @nat_not , Monika @la_nika  i Maja @mr_oma 

Czytaj więcej
8 6 758
nat_not
Moderator
Moderator

Myślicie, że w tym roku będzie skromniej? Mniej kolorowo? A może… ciszej? Nic podobnego! Przecież Jurek powtarza, że “gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej”. Nawet ograniczenia, które nakłada na wszystkich pandemia, nie mogą nas powstrzymać. Będzie radośnie, głośno, ale też bezpiecznie.

21final-min_zmiany2.jpg

Dowiedz się więcej...

Czytaj więcej
5 4 1,034
nat_not
Moderator
Moderator

Witajcie, musimy poGadać 😉

Czy wiecie, że właśnie mija rok od pierwszego posta na Allegro Gadane? Dziękujemy, że polubiliście to miejsce i codziennie tworzycie je od nowa razem z nami. Wierzymy, że wciąż jesteśmy na początku naszej wspólnej drogi, a przed nami kolejne lata poGaduszek. 

Rozwój społeczności był i nadal jest możliwy jedynie przy Waszym zaangażowaniu. Allegro Gadane to Wy! Dlatego w dniu 1. urodzin, właśnie Wam składamy życzenia - nigdy nie gubcie wątku, zawsze trafiajcie W punkt!

Ekipa Allegro Gadane 🎂

BirthdayBanner.jpg

Czytaj więcej
19 19 4,208
nat_not
Moderator
Moderator

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w imieniu całego naszego zespołu, życzymy Wam, by każda trudność w życiu przynosiła cenną lekcję, a napotkani ludzie utwierdzali Was w przekonaniu, że tych o wielkim sercu jest więcej. 

Za nami trudny rok, w którym izolowaliśmy się od bliskich w trosce o ich zdrowie, a jednocześnie dzięki miejscom takim, jak Gadane, mogliśmy nawiązywać kontakt z nowymi osobami. Cieszymy się, że wykorzystaliście tę szansę i pokazywaliście nam jacy jesteście naprawdę - błyskotliwi, inteligentni, często zabawni, czasem złośliwi. Dziękujemy, że daliście się poznać i spędziliście tyle czasu w naszej wspólnej przestrzeni. To dla nas dowód na to, że była i jest potrzebna.

Na co dzień każdy z Was jest tu mile widziany. To dzięki Waszej wiedzy i doświadczeniu społeczność może spełniać rolę edukacyjną, do której została powołana. Często też zaglądacie tu po prostu dlatego, że szukacie kontaktu z innymi. Zdążyliście się już poznać i polubić. Dlatego wierzymy, że nawet w czasie, “w którym gasną wszelkie spory”, będziecie się - jak zwykle kulturalnie - ścierać w emocjonujących dyskusjach 😉 To Wy tworzycie społeczność Allegro Gadane!

Rozgadanych świąt!

Maciek @msniezek , Ola @_HolaOla_ , Natalia  @nat_not , Monika @la_nika  i Maja @mr_oma 

🎄🎅🎁

Jeśli pod tym postem sypniecie życzeniami, jak śniegiem, te święta będą naprawdę magiczne 🙂

Czytaj więcej
5 13 2,367
msniezek
Menedżer Społeczności
Menedżer Społeczności

Witajcie,

Mam dużą przyjemność przedstawić Wam dwie nowe moderatorki, które zaczną wkrótce coraz częściej pojawiać się na Gadane.

 

maja.jpgMaja (@mr_oma) lubi ludzi i uważa, że ma co do nich nosa. Zdarza jej się zagadywać psy mijane na ulicy. Wieczorami zabija czas serialami na Netflixie lub powieściami fantasy, w których głównymi bohaterami są dziewczyny o supermocach. Kiedyś zamieszka nad morzem.

 

 

 

 

monika.jpgMonika (@la_nika) chciała pracować w Allegro, ponieważ lubi pomagać. W wolnych chwilach ogląda filmy, czyta reportaże i tuli swoje koty. Uwielbia podróżować i zdobywać wiedzę przez doświadczenie. Gdyby nie mieszkała w Poznaniu, byłaby w Nowym Orleanie.

 

 

 

Jednocześnie daję Wam znać, że Klaudia przeszła do innego działu w Allegro, a tym samym zostaje naszą pierwszą ex-moderatorką 🙂 Dzięki @cloudcloud za te 9 miesięcy przecierania szlaków na Gadane!

Jest nas zatem już pięcioro. @mr_oma i @la_nika , powodzenia!

Czytaj więcej
6 46 2,405
nat_not
Moderator
Moderator

Od teraz właśnie tutaj znajdziecie najświeższe informacje o phishingu, czyli zorganizowanych atakach oszustów wyłudzających dane. Rozpoczęliśmy współpracę z zespołem bezpieczeństwa Allegro, żeby móc Was ostrzegać najszybciej jak to tylko możliwe. 

Dowiedz się więcej...

Czytaj więcej
2 10 2,095