anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dokupienie kolejnego przedmiotu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dharm
#1 Nowicjusz#

Hej Czy ktoś ma prosty sposób na dokupienie drugiego przedmiotu u tego samego sprzedawcy. Podaję przykład.

Chcę kupić 2 różne książki tego samego autora. Podaję nazwisko autora i wyskakuje mi 150 pozycji więc wkładam jedną do koszyka, koszt np. 25 zł i chcę kupić drugą pozycję u tego samego sprzedawcy żeby skorzystać z Allegro smart i mieć to taniej i w jednej przesyłce. NIestety okazuje się, że ten sprzedawca nie ma tej drugiej pozycji, której poszukuję. Usuwam z koszyka i szukam u innego sprzedawcy ale historia  się powtarza i tak jeszcze kilka razy.

Jaksprawdzić czy i kto posiada obie poszukiwane przeze mnie pozycje? Jakiś pomysł ? Dziękuję z góry za podpowiedzi

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Dharm Cześć. 🙂 Zdaje się, że opcja "szukaj wielu" to jest to, co będzie dla Ciebie przydatne: https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/szukasz-kilku-przedmiotow-sprawdz-ktory-sprzedajacy-ma-je-wszys... 🙂 

ko_alka_1-1698402469229.png

Dodam tylko, że "szukaj wielu" działa wyłącznie w przeglądarkach (desktop i mobile), w aplikacjach nie jest dostępna. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Dharm Od tego samego sprzedającego jak chcesz zobaczyć co ma i czy ma to klikasz pokaż wszystkie przedmioty sprzedającego (po prawej stronie jego ofert) i wówczas wchodzisz w jego oferty a wówczas możesz te oferty przeglądać albo wpiszesz u góry w  wyszukiwarce konkretny przedmiot i klikasz wyszukaj.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

Jak zwykle > odpowiedź kotka > ni pies, ni wydra, coś na kształt świdra

oznacz moderatorów