anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest moja przesyłka?

MAMY ROZWIĄZANIE!
boguslaw-bk4
#8 Zapaleniec#

     Jestem ciekaw losów przesyłki ALE0000AC079A8D ....albo zalega w magazynie od 26/06 godz 10:56....albo jeździ pociągiem od miasta A do miasta A i będzie tak podróżować do końca świata albo wydawała się komuś atrakcyjna....to życzę smacznego.Chomicze żarcie jest ok,zwłaszcza łatwy mączniaka polecam mają dużo białka. Ja swoją przygodę z paczkomatsmi Allegro kończę i dobrze jej wspominał nie będę. Przestrzegam też innych....tylko hasła fajne i nic więcej 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
LEW433
#21 Demiurg#

@boguslaw-bk4  Za przesyłkę do chwili odbioru odpowiada sprzedajacy, ale zawsze mozesz zapytać jak masz taką ochotę gdzie jest: @Allegro_One 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 masz rację, tylko sprzedawca nie wciska tej dostawy to konsument wybiera 😄 klienci są przekupywani sadzeniem drzew czy monetami a potem płacz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@boguslaw-bk4 sporo paczek ma opóźnienia i nam wrażenia że jak coraz więcej kupujących je wybiera ten problem narasta 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jakość im szwankuje, teleportacja nawala i paczki mają postój w bliżej niezidentyfikowanej czarnej dziurze. To norma po 7-10 dniach się pewnie znajdzie. Taka jakość jest standardowa u allegro, a sprzedawcy muszą dodawać coraz więcej wysyłek by móc wysyłać smartem, więc z przymusu lub czasem nieświadomie to włączają. A potem i tak 99% wybiera inposta po pierwszych takich doświadczeniach...

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@boguslaw-bk4 przykro nam z powodu tych trudności, wyjaśniamy to i damy znać! 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Allegro_One pomyślcie nad wydzierżawieniem swoich automatów InPost albo niech oni zostaną przewoźnikiem, zanim stracicie większość klientów 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@boguslaw-bk4 wciąż wyjaśniamy sprawę Twojej przesyłki, ale wkrótce skontaktujemy się z Tobą także mailowo w tej sprawie. 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Niebawem do Ciebie napiszą i chcąc załagodzić Twój ból zaproponują jakąś rekompensatę wraz z czarodziejskim słówkiem -przepraszamy.

oznacz moderatorów
boguslaw-bk4
#8 Zapaleniec#

Czas mija..... Eksperci Allegro pracują od 29.06.2023.... przesyłki nie ma i nie będzie....nie pamiętam sytuacji gdy eksperci i komisje w tym kraju coś wyjaśnili. Nieśmiała sugestia dla Allegro... zatrudnijcie eksperta od Excela.....Pewnie dojdzie do wniosku, ze lepiej zwrócić kasę (w tym przypadku to tylko 40 PLN) , przeprosić i nie wystawiać się na pośmiewisko niż opłacać tych Ekspertów....ale czekajmy

PS. dzięki za propozycje nowych fantastycznych ofert zakupu tego czego poszukuję i potrzebuję, ale ja szukam tego co już kupiłem a Wy to zgubiliście przez niedbalstwo i nieuczciwość 

oznacz moderatorów
boguslaw-bk4
#8 Zapaleniec#

I nic . Allegro doskonale wie, że nie dostarczyło paczki ale ma to gdzieś..... Moderatorzy tej strony nie reagują na trzykrotną prośbę usunięcia wpisu....pewnie pracują tu za karę....Telefoniczny konsultant  Allegro zrobił to w 15 minut za co brawo.....Ogólnie jednak wielkie bagno od którego lepiej się trzymać z daleka... 

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@boguslaw-bk4 skontaktowaliśmy się z Tobą w tej sprawie mailowo. Numer zgłoszenia to 34373999.

oznacz moderatorów
boguslaw-bk4
#8 Zapaleniec#

Dziękuję.... Czyli mam potwierdzenie od Allegro, że przesyłki nie otrzymałem. Mam też informację, że już skontaktowali z przewoźnikiem......Już???!!!!....po 16 dniach?! Co za tempo.....zobaczymy co dalej....nowych wiadomości spodziewam się w okolicach Bożego Narodzenia. Brawo, brawo!!!

oznacz moderatorów
boguslaw-bk4
#8 Zapaleniec#

Żenujące.....Moderatorzy jej nędznej strony nie reagują na żadne prośby, widocznie pracują tu za karę i za free. Allegro po 3 tygodniach próbuje kontaktować się z firmą kurierską w sprawie zagubionej paczki i jest z tego dumne ???!! Może uczciwiej byłoby od razu pokazać **piiip**a.....nawet w Sejmie pokazują co niektórzy....To jak.... potrzebujecie jeszcze ze 20 PLN to podajcie konto , wpłacę wam. Beznadzieja, dno, wstyd!!! 

oznacz moderatorów
boguslaw-bk4
#8 Zapaleniec#

Po miesiącu otrzymałem zwrot wartości przesyłki. Długo to trwało ale dostałem

oznacz moderatorów