anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest paczka którą wysłałam

ufoludek81
#1 Nowicjusz#
  • Witam.Nadalam paczkę9.01.2024 w punkcie z wygenerowana etykietą i tak przesyłka idzie do kupującego prawie miesiąc. To jakiś koszmar,kupujący nie ma paczki, a mi zaraz obciąża konto bo kupujący zgłosił zwrot pieniędzy. GDZIE JEST MOJA PRZESYŁKA!!!Screenshot_20240124_173433_Gmail.jpg

     to allegro one box to gorzej niż poczta bo ona się wyrabia i w 95 % nie gubi przesyłek 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

I słusznie że Ci zamkną, ponieważ jak zrobił zwrot i wysłał ze Smartem i minęło 14dni a Ty mu nie zwróciłeś środków to powinno Cię obciążyć.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 a ty popatrzyłeś na screenshoota? Allegro lokalnie wysyłka wedlug przepisów do jakiego momentu za paczkę odpowiada osoba prywatna przy sprzedaży?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 pominę fakt że to Lokalnie i nadawca pisze 🙂 

Masz rację że przy odstąpieniu sprzedawca oddaje kasę ale jak kupujący przedstawi potwierdzenie nadania, a masz takie jak zwracasz paczkę One Box 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 @az1rael Pomijam fakt że nie było napisane że AL., obrazek był niewidoczny. powstrzymajcie emocje.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zawsze sobie można nick sprzedawcy w wyszukiwarkę google wrzucić i od razu wiadomo na jakim allegro sprzedaje

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ufoludek81 Cześć! Skontaktujemy się z Tobą mejlowo w tej sprawie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ufoludek81 napisz w dyskusji że sprzedaż przez osobę prywatna i niebezpieczeństwo utraty czy uszkodzenia przechodzi na kupującego w momencie nadania paczki, a że Łony to usługa allegro niech prostują to z kupującym 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów