anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie można złożyć skargę na Allegro One

krycha0706
#7 Wielbiciel#

Kilka dni temu została do mnie nadana paczka przez Allegro One. Od tamtej pory status dosłownie nie drgnął, a pracownicy cały czas "wyjaśniają", przy czym wyjaśnianie polega na wysłaniu maila do oddziału i oczekiwaniu na odpowiedź.

Sprawa była bardzo pilna, zamówiłam w zeszłym tygodniu wyciskarkę do owoców, przyjeżdżała do mnie osoba bardzo chora, która potrzebuje pić wiele soków warzywnych i obiecałam że to będzie. Niestety było mi bardzo głupio, bo ktoś mi zaufał, kilka dni blendowałam i przeciskałam przez gazę warzywa, żeby były jakiekolwiek soki. Chora zdążyła wyjechać, a Allegro nadal nie ma dla mnie informacji. Na dodatek wcale się tym nie przejmują.

Chciałabym złożyć skargę na tego kuriera, poza Allegro, bo ich to nie rusza (jak każda reklamacja).

Gdzie można taką skargę złożyć?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Syla270985
#12 Orędownik#

Z czystej ciekawości, co Cię podkusiło zamawiać przesyłkę, pilną, przez Allegro One? 

oznacz moderatorów

krycha0706
#7 Wielbiciel#

Miało być właśnie najszybciej. Wybrałam opcję najszybszą, ale nawet zakładając jednodniowe opóźnienie, przesyłka miała dotrzeć na czas - podobno nawet pracownik odbierający od sprzedawcy paczkę potwierdził, że ta przesyłka zostanie dostarczona o czasie - tego oczywiście nie udowodnię. 

Teraz oczywiście przesyłki Allegro One będę omijać szerokim łukiem, choćby mi mieli na złotej poduszce dostarczać, bo taki brak zainteresowania sprawą i copy paste typu "rozumiem panią" to po prostu irytujące. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@krycha0706 Na tego typu dostawy to szkoda zdrowia, mam nadzieje że już zrozumiałeś, tam jest tylko bałagan.

oznacz moderatorów

krycha0706
#7 Wielbiciel#

teraz już wiem, człowiek uczy się na błędach. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@krycha0706 

Może rzecznik praw konsumenta.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@krycha0706 przykro nam z tego powodu, jednak tak jak pisaliśmy w sprawie nr 36913708, konsultujemy to z przewoźnikiem. Nie jest to sytuacja, która ma miejsce w obrębie jednej firmy, a kurierowi nie została wydana przesyłka, więc musimy to wyjaśnić. 
Reklamację możesz zgłosić tutaj.

oznacz moderatorów

krycha0706
#7 Wielbiciel#

Ale tak jak pisaliśmy, wyjaśnianie kilka dni to na 21 wiek trochę za dużo na wyjaśnianie takiej kwestii. Jeśli nie potraficie w ciągu kilku dni wyjaśnić, to po co wzięliście się za coś, co Wam kiepsko wychodzi? 

oznacz moderatorów

krycha0706
#7 Wielbiciel#

a jeśli chodzi o skargę to nie planuję reklamacji, ponieważ jeszcze nigdy nie udało mi się załatwić żadnej reklamacji w Allegro, pytam o możliwość złożenia skargi na firmę poza Allegro, ponieważ przysporzyliście mi naprawdę dużo problemów i nieprzyjemności 

oznacz moderatorów

krycha0706
#7 Wielbiciel#

sprawa rozwija się bardzo zabawnie, po interwencji na forum przesyłka w Poznaniu ruszyła w drogę, po czym po  3 godzinach wróciła z racji nieudanej próby doręczenia 😄 - przypominam mówimy o wysyłce do Warszawy, do paczkomatu. Brawo. W 3 godziny z Poznania do Warszawy i z powrotem. Nie udało się doręczyć 😄 - to byłoby zabawne, gdyby nie było po prostu zwykłym olewaniem klienta. allegro one.png

oznacz moderatorów