anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hej, ile można trzymać nieodebraną paczkę w zielonym paczkomacie?

jankastasinowska
#7 Wielbiciel#

Nadawca mimo próśb wysłał paczkę, w wyniku zdarzenia losowego nie będzie mnie, kiedy mogę najpóźniej odebrać paczkę z Allegro One?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jankastasinowska powinnać mieć informację do kiedy przesyłka jest do odebrania w szczegółach zakupu w tej zakładce. Jeśli chcesz możemy poprosić o przedłużenie odbioru, podaj proszę numer tej przesyłki oraz do kiedy potrzebne jest przedłużenie odbioru. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jankastasinowska
#7 Wielbiciel#

Potrzebowałbym przedłużenia odbioru do niedzieli 21.08.22, czy istnieje możliwość bezpłatnego przedłużenia do tego czasu?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jankastasinowska przedłużenie będzie bezpłatne, podaj proszę numer tej przesyłki, dowiem się czy możemy przedłużyć odbiór aż do niedzieli. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jankastasinowska
#7 Wielbiciel#

Chodzi o paczkę nr ALE000025BB4CB8, dziękuję za ewentualną pomoc i pozdrawiam.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jankastasinowska przesyłka nie została jeszcze dostarczona do automatu paczkowego, dlatego w tej chwili nie możemy przedłużyć odbioru. 
Czy mogę poprosić Cię o wiadomość w tym wątku, gdy otrzymasz powiadomienie, że została umieszczona w automacie paczkowym? 
Wtedy od razu poproszę o przedłużenie odbioru do niedzieli 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Na drugi raz po prostu wstrzymaj się z zapłatą za tę paczkę zamiast prosić o wstrzymanie się z wysyłką. Obecnie sprzedawcą za takie przetrzymanie paczki obniżana jest punktacja konta, co skutkuje gorszym wyświetlaniem aukcji. Większość sprzedających prędzej anuluje taką aukcję niż poczeka z wysyłką i straci na dalszej sprzedaży. A allegro mówi, że to taki mały odsetek klientów, że nic z tym nie zrobią.... Temat był wielokrotnie wałkowany tu na forum.

oznacz moderatorów

jankastasinowska
#7 Wielbiciel#

Nie miałem potrzeby wstrzymywania się z płatnością, bo chodzi tu o wypadek losowy, dość przykry, który wyniknął dzisiaj, więc nie narzucaj się z wiadomością, która nic nie wnosi do dyskusji. EOB

oznacz moderatorów