anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Informacje o statusie przesyłki

Kasiorek8
#7 Wielbiciel#

Chciałabym się dowiedzieć co stało się z zamówioną przeze mnie przesyłką, którą zamówiłam 26.07 (ALE000022C544D9).

Pierwszy raz zamówiłam przez allegro one box. Chciałam zobaczyć jak to działa i dać szansę nowej opcji dostawy, poza tym przewidywany czas dostawy był taki sam jak w przypadku innych opcji odbioru w paczkomacie (teraz już wiem że gdybym wybrała tą samą opcje dostawy co zawsze, przesyłkę miałabym odebraną najpóźniej wczoraj wieczorem). Z tego powodu nie sądzę abym ponownie skorzystała z tej usługi i będę ją odradzała moim znajomym.

W pełnej historii przesyłki widnieje informacja że przesyłka została przygotowana przez nadawcę 27.07 o godzinie 10, nadana w punkcie i podjęta przez kuriera o 17.40, po czym kurier przekazał przesyłkę do magazynu 28.07 o 10.50. Po tym czasie nie wiadomo co dalej dzieje się z przesyłką - brak jakiejkolwiek informacji o statusie.

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Kasiorek8, z tego, co widzę, przesyłka powinna zostać dostarczona dzisiaj do końca dnia. 🙂 Numer do śledzenia przesyłki na stronie UPS: 1Z83354F6808917607.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów