anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak spowodować, aby przesyłka z allegro była do odbioru w wybranym PRZEZE MNIE paczkomacie allegro?

POLIART_2008
#1 Nowicjusz#

Kolejny raz allegro wysyła przesyłkę do innego paczkomatu! Sprzedający zaadresował przesyłkę prawidłowo (One Box  AL002WPR), ja dostałam powiadomienie że mam odebrać w innym paczkomacie (One Box AL018WZ1).

Numer paczki: A000XY4XA2

Druga sprawa - adres paczkomatu jest nieprawidłowy. Podany jest: Piastów, al. Wojska Polskiego 15. Tam w ogóle nie ma paczkomatu! Jest on przy ul. świętego Stanisława Kostki.

Kto mnie zmusza do zwiedzania miasta i zgadywania, gdzie jest właściwy adres? Gdzie mogę reklamować niewłaściwy adres dostawy?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Oni sami sobie tak zmieniają?

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@POLIART_2008 Nauczka, żeby nie wybierać badziewnego Allegro One czy też Allegro Delivery. Zobacz ile postów dziennie dotyczy kiepskiego działania tej usługi - zarówno po stronie sprzedawców, jak i kupujących 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@POLIART_2008 przesyłka trafiła do tymczasowego automatu, dzieje się tak np. gdy nie ma miejsce w wybranej maszynie. Zazwyczaj po 24h, przesyłka zostaje skierowana do pierwotnie wybranego automatu.
Jeśli chodzi o adres maszyny to dokładnie jest to skrzyżowanie alei Wojska Polskiego i ul. Świętego Stanisława Kostki. Natomiast adres maszyny to aleja Wojska Polskiego 15. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów