anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kod do legimi - słaby pomysł

slurp
#7 Wielbiciel#

Odebrałem kod do legimi, wybrałem sobie książkę a ponieważ wcześniej nie korzystałem z Legimi, założyłem konto, zalogowałem się przez stronę www i... d.. blada, skończyło się rumakowanie. Nie ma jak przeczytać książki, którą mam na "półce", musiałbym najpierw pobrać aplikację oraz wybrać rodzaj ABONAMENTU. Uprzejmie dziękuję Allegru za takie "prezenty", za które trzeba płacić. Trochę to słabe, niestety. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@slurp "Uprzejmie dziękuję Allegru za takie "prezenty", za które trzeba płacić. Trochę to słabe, niestety. "

Przy czym "trochę" to eufemizm. Znakomita większość akcji podejmowanyc przez allegro w ciągu ostatnich siedmiu - dziesięciu lat to akcje chybione bądź jednoznacznie niekorzystne dla użytkowników. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Aplikacje popierasz za darmo, aby przeczytać wybraną książkę nie trzeba płacić abonamentu, masz dwie opcje, albo abonament i czytasz co chcesz, albo kupujesz, a nawet dostajesz książki na półkę i czytasz bez abonamentu. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

slurp
#7 Wielbiciel#

@LEW433 zanim zaczniesz ostentacyjnie zarzucać mi brak wiedzy, przeczytaj jeszcze raz uważacie mój post. Nie dotyczy on kupowania ebooków na allegro to zupełnie innej sytuacji. Akurat te porady są bezużyteczne.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zapytaj w lokalnej bibliotece miejskiej zwykle na poczatku miesiąca mają kilka kodów legimi na abonament za friko w mojej można mailem o kod poprosić i przyślą

oznacz moderatorów