anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kod Elektrozwroty

cycnrone
#7 Wielbiciel#

Część, 

Czy jestem w stanie coś zrobić, żeby kod, który wygasł (skończył się termin ważności), był jeszcze raz do użycia?

Po drugie, czy w jednym zwrocie mogę wysłać tylko jedno urządzenie, czy może być kilka?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Jak minął czas zwrotu to sprzedajacy może nie przyjąć, a czy ten zwrot kilku jest do tego samego sprzedającego? to możesz tylko zaznacz np: w wiadomości dp sprzedającego, że odsyłasz kilka przedmiotów. O nowy kod, jak nie minął czas możesz poprosić tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e&subjectId=2ce68f3d-a...

oznacz moderatorów

cycnrone
#7 Wielbiciel#

Chodzi o Elektrozwroty starej elektroniki do AllegroOne

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Allegro_One 

Można prosić o pomoc?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@cycnrone Niestety nie ma możliwości wykorzystania kodu, którego termin ważności już upłynął. Jeśli chodzi o sam zwrot to możesz możesz spakować kilka urządzeń do kartonu i zwrócić je wykorzystując jeden kod. 

oznacz moderatorów

cycnrone
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One a jak mogę zdobyć nowy kod?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@cycnrone Nasza akcja wciąż trwa, więc wystarczy, że skorzystasz z dowolnej metody dostawy realizowanej przez One by Allegro, czyli zamówisz przesyłkę do Allegro One Box lub Allegro One Punkt. Musi być to jednak zamówienie z innego konta niż to, w którym miałeś wygenerowany już kod na zwrot używanych urządzeń elektrycznych. 

oznacz moderatorów