anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier Allegro One - nigdy więcej!

Discordant
#8 Zapaleniec#

Pierwszy i ostatni raz skorzystałem z kuriera Allegro One i serdecznie go wszystkim odradzam ლ(ಠ_ಠ ლ)

Przesyłka zamówiona w niedzielę, wysłana w poniedziałek z przewidywanym terminem dostawy we wtorek.

  • W poniedziałek zadzwoniłem na infolinię żeby zmienić termin doręczenia z wtorku na środę z uwagi na nieplanowaną wcześniej nieobecność.
  • Naturalnie kurier przyjechał we wtorek. Awizo, kurier potwierdził telefonicznie, że przyjedzie drugi raz w środę.
  • W środę rano status przesyłki niezmieniony ("przyjęta w oddziale"). Czat z doradcą, który wysyła "ponaglenie do dyspozytora, aby niezwłocznie wydał przesyłkę do doręczenia". Nic się nie dzieje.
  • Po południu czat z innym doradcą w celu zmiany terminu doręczenia na piątek. Konsultantka zapewnia, że "zrobi co w jej mocy"
  • Naturalnie kurier przyjeżdża w czwartek. Na szczęście akurat byłem w domu.

Równolegle zamówiłem drugą paczkę w DPD i cały proces wyglądał następująco:

  • W poniedziałek zmieniłem termin dostawy z wtorku na środę.
  • Kurier przyjechał w środę.

Można? Można. Ale najwyraźniej nie w Allegro One.

Zastanawiam się tylko, czy to doradcy kłamią na temat możliwości zmiany dnia dostawy, czy kurierzy te dyspozycje ignorują. Ogólnie żenada.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Discordant przykro mi, że miałeś takie negatywne doświadczenie z kurierem Allegro One. Mam nadzieję, że taka sytuacja nie wydarzy się ponownie. Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z nami przez formularz i możemy zainterweniować u przewoźnika. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Discordant
#8 Zapaleniec#

I co dokładnie wyniknie z tej interwencji oprócz kolejnych zapewnień, że "dołożycie wszelkich starań itp. itd."? Jak widać przewoźnik niezbyt się przejął dotychczasowymi interwencjami ze strony konsultantów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Discordant jaki przewoźnik ? przecież Kurier One należy do allegro i allegro jest przewoźnikiem 😄 kupili  X-press Couriers i zmienili nazwę 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Discordant
#8 Zapaleniec#

A to już proszę pytać szanowną moderatorkę, która jako pierwsza użyła tego terminu. Zakładam, że mogą mieć jakichś podwykonawców, ale jako klienta szczerze mówiąc niewiele mnie to obchodzi.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Discordant wiesz co jest najgorsze że teraz allegro pokazuje w dostawie "Kurier" i losowo przydziela swojego kuriera One więc nie masz wpływu jak następnym razem dostaniesz One Kuriera 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów