anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mimo tego, że paczki są odebrane, wyświetlają się ze statusem "Do odbioru"

Hooboos
#7 Wielbiciel#

Mimo tego, że paczki są odebrane, wyświetlają się ze statusem "Do odbioru"i przychodzą mi powiadomienia o konieczności odbioru paczki.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Kiedy odebrałeś, tam są opóźnienia i bałagan.

oznacz moderatorów

Hooboos
#7 Wielbiciel#

Wiszą od 5 kwietnia. Wszystkie z Allegro One. Ze stanu w punkcie odbioru zeszły od razu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Hooboos Cześć. 🙂 O które dokładnie zamówienia chodzi? Podaj proszę ich numery. 🙂 

oznacz moderatorów

Hooboos
#7 Wielbiciel#
  • 85b7e8b0-df55-11ed-89f4-874fc90fbe75
  • b3133190-da03-11ed-914a-1f0555a2b639
  • 2e9e85d0-d44b-11ed-adc0-49c723786245
  • a1ced0c0-d3f4-11ed-81f9-314e5f39db39

Są to cztery ostatnie zamówienia. Czyli od początku kwietnia paczki nie znikają z panelu na Allegro i przychodzą mi powiadomienia i przypomnienia o konieczności odbioru.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Hooboos Dziękuję pięknie. Punkt odbioru oznaczył niewłaściwy status paczek. Skontaktujemy się w tej sprawie już bezpośrednio z punktem, a później wrócimy do Ciebie z odpowiedzią mejlowo. 🙂 

oznacz moderatorów

Hooboos
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem w jaki sposób punkt mógł źle oznaczyć status wysyłek skoro nie ma nawet takiej możliwości?  Wpisuje się numer przesyłki oraz kod odbioru i paczka schodzi ze stanu w punkcie. Nie ma żadnej dodatkowej możliwości oznaczenia statusu przesyłki. Wiem to bo pracuję w punkcie w którym odbieram swoje paczki.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Hooboos W takim razie skontaktuje się z Tobą nasz pracownik i wszystko wyjaśni. 

oznacz moderatorów