anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

moja przesyłka

Kotek15
#7 Wielbiciel#

Moja przesyłka miała być dzisiaj w allegro one box, czy jest szansa ze jeszcze dziś dotrze?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Kotek15 allegro nie podaje kiedy będzie paczka tylko przewiduje !!! raczej nie będzie chodź były przypadki że umieszczali koło 21 ale bym na to nie liczył 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kotek15
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, na szczęście się udało i paczka była chwile przed 21 :))

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pytasz o to sprzedającego to On deklaruje czas dostawy, ale ten przewoźnik ma problemy z czasem dostawy!

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

sprzedający deklaruje tylko czas wysyłki.

przewidywany czas dostawy to pobożne życzenia algorytmów Allegro. Sprzedającemu już nic do tego. Może tylko bezradnie patrzeć.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Monika__L ale kupujący o tym nie wie a na dodatek jest ta informacja w ofercie za którą odpowiada sprzedawca 😄 Takie małe łamanie prawa przez allegro ingerując w ofertę sprzedawcy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Ależ ja to wiem. Doświadczyłam wielokrotnie. Dopowiadam naszemu Kotkowi i precyzuje Lwu

oznacz moderatorów

mikisajan
#8 Zapaleniec#

Ja mam dwie paczki które miały być dzisiaj dostarczone przez allegro one i zostały one wydane do doręczenia o 18:21 i jeszcze nie przyszły, a jest już 22:30 . Przewoźnik allegro sie nie wywinie i chyba bedzie skarga bo to już zaczyna być przegiencie, że nie umieją czegoś dostarczyć jak naleźy, i mają dziwne tłumaczenia,

oznacz moderatorów