anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety

monikafarkowska
#1 Nowicjusz#
Witam,

Kolejny raz nie otrzymałam monet za wybór dostawy allegro one. Jaki jest czas oczekiwania na zatwierdzenie monet i gdzie mogę sprawdzić status czy zostaną przyznane czy nie. Zrobiłam już kilkadziesiąt zakupów i nie mam monet

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

matdb
#7 Wielbiciel#

Mam to samo. Podobnie za wybór paczkomatów DHL też miały być dodatkowe monety (była niedawno taka akcja) i nie otrzymałem ani jednej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Monety będą dostępne do odbioru w przeciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków.

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@monikafarkowska @matdb sprawdźcie proszę czy macie włączone profilowanie w tej zakładce. Jeśli tak, to poproszę o numery zamówień których dotyczą zgłoszenia. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

matdb
#7 Wielbiciel#

W regulaminie dotyczącym monet za przesyłki DHL nie było SZANTAŻU, że ta oferta jest dostępna tylko dla użytkowników którzy mają się włączone profilowanie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W życiu nie ma nic za darmo!, tak za 2zl będziesz zarzucany spamem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@matdb rozumiem, że masz na myśli tę promocję?
"Promocja adresowana jest do zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro, którzy w Okresie Trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:

a. posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin;

b. mają aktywną opcję Personalizacja w ustawieniach Konta - nie wnieśli sprzeciwu na bycie profilowanym w momencie trwania promocji;

c. w Okresie Trwania Promocji zawarli Transakcje zakupu dóbr lub usług realizowanych za pośrednictwem strony Allegro, zgodnie z Regulaminem Allegro (dalej: “Transakcja na Allegro”) wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz w rozumieniu art. 3.1. Regulaminu Allegro przy użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”);

d. wartość Transakcji na Allegro nie jest niższa niż 20 zł; przy czym za wartość Transakcji na Allegro uważa się cenę Towaru wskazaną przez Użytkownika będącego Sprzedającym, w ramach oferty danego Towaru, która nie obejmuje kosztów dostawy Towaru;

e. Użytkownik będący Kupującym jako opcję dostawy Towaru zakupionego w ramach Transakcji na Allegro wskazał odbiór w Automacie DHL BOX 24/7 (dalej: “Opcje Dostawy”);

f. do dnia 2.09 włącznie nie skorzystali z premiowanej Opcji Dostawy, tj. Allegro Automat DHL BOX 24/7."

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów