anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wpisać dedykacji drzewa w allegro one

duke18
#7 Wielbiciel#

Ja poruszam temat bardziej estetyczny, Po ostatnim zakupie, w allegro one, klikając w przycisk, gdzie mogę dodać dedykację do drzewa pokazuje mi ekran tak, jakbym właśnie jakąś dodał. Cofając do poprzedniego menu, znów jest ten przycisk. Kontakt z allegro dotyczy sprzedaży /zakupu /charytatywni.. 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

marcin77733
#7 Wielbiciel#

Mam to samo i to nie pierwszy raz, najdziwniejsze jest to że nie widzę wszystkich drzew a paczek odebrałem dość sporo ...

oznacz moderatorów

lula_lulcia
#1 Nowicjusz#

U mnie to samo. Czytając te wszystkie wpisy i odpowiedzi na zgłoszone problemy można nabrać podejrzeń, że te „dedykacje” to jedna wielka ściema 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lula_lulcia nie jest to ściema. Nowe nasadzenia mają zostać wykonane w połowie czerwca, osoby, które mają drzewko do zadedykowania, otrzymają powiadomienie e-mail na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

qwerty224
#7 Wielbiciel#

ok, ale jednocześnie jest na stronie info, że tylko zadedykowane drzewa zostaną zasadzone. więc w końcu jak to działa? jednak najpierw będzie zasadzone (mimo braku dedykacji) i wtedy można dodać dedykację?

mi nie zależy na dedykacji, ale na drzewku owszem 

oznacz moderatorów

mariusz3214
#1 Nowicjusz#

Tak z ciekawości. Połowa czerwca za nami. Czy nowe nasadzenia już są? A jeśli tak to kiedy dedykacje się pojawią?

oznacz moderatorów

p-marta
#8 Zapaleniec#

No właśnie to samo miałam napisać. Połowa czerwca za nami, a drzew do dedykacji jak nie było, tak nie ma. Gdyby nasadzenia były, to dałoby się drzewo zadedykować. Po co w ogóle dają taką opcję dedykacji drzewa, skoro się z tego nie wywiązują...

oznacz moderatorów

pepetoja
#2 Obserwator#

Niestety - nie otrzymałem żadnego maila. Podobnie, jak przedmówcy mam kilka drzew do zadedykowania. Nie da się ich zadedykować. Ta sama sytuacja.

Proszę o wyjaśnienie:

- czy jest to działanie celowe?

- literalnie czytając regulamin, drzewa nie będą nasadzone, bo nie zostaną dedykowane we wskazanym czasie

- jednocześnie la_nika wyjaśnia, że nie można dedykować, bo nie są jeszcze nasadzone

Informacje są wzajemnie sprzeczne. Słabe to wizerunkowo, bo temat nie został rozwiązany od dawna - mamy czerwiec 2024 roku....

Proszę o odpowiedź i skorygowanie - bądź działania mechanizmu dedykowania na stronie i w aplikacji, bądź regulaminu/zasad nagradzania i dedykowania. Mam wrażenie, że milczenia jest oznaką rozważania Allegro, by wycofać się z tej akcji. W przypadku braku odpowiedzi podzielę się tematem z kilkoma forami zajmującymi się e-biznesem. Prośba o większą reaktywność w temacie. Najpierw robicie wielkie tadam z zapalonym świetlikiem, a potem zostawiacie użytkownika samego. A świetlik po jakimś czasie gaśnie, podobnie, jak cierpliwość i sympatia użytkowników....

oznacz moderatorów

NiKa_1988
#1 Nowicjusz#

Kilka dni później, zero odpowiedzi od Allegro, a opcja dedykacji dalej nie działa 🤦‍:płeć_żeńska:

oznacz moderatorów

crazydaisy
#1 Nowicjusz#

Mi się udało zadedykować jedno drzewko w sierpniu zeszłego roku, teraz dwa czekają i tak jak u poprzedników brak możliwości wprowadzenia dedykacji zarówno na kompie (różne przeglądarki) jak i w aplikacji mobilnej.

oznacz moderatorów