anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zwrócić paczki - zły kod

maslax
#7 Wielbiciel#

Próbowałem zwrócić paczką z Allegro one box. Po wpisaniu kody zwrotu paczkomat nie otworzył skrytki  - chyba coś się zacięło, bo tylko słyszałem stukanie. Po dłuższej chwili ekran na paczkomacie powrócił do stanu wyjściowego wiec wpisałem raz jeszcze kod do odesłania paczki i wtedy otrzymałem komunikat że wpisuję zły kod nadania. Co mam zrobić?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maslax Cześć. 🙂 W takich sytuacjach najlepiej od razu, jeszcze pod automatem paczkowym zadzwonić na numer podany pod ekranem. Otrzymasz pomoc w nadaniu paczki, w razie potrzeby automat zostanie zrestartowany. 

Dla zamówienia numer 364db491-3a45-11ed-a645-6f857f237df8 wygenerowałam dla Ciebie drugi kod zwrotu. Znajdziesz go w zakładce Kupione w szczegółach zamówienia 🙂 

oznacz moderatorów

Client:35182245
#1 Nowicjusz#

niestety mam ten sam problem. nie potrafie umieśćić paczki z powodu złego kodu zwrotu. dzwoniłam na info linie inpostu hehe niestety linia nie łączy z nikim tylko z czatbotem który nie werfikuje moich pytań.

pisałam do allegro konsultanta i tez na razie cisza. wiec czekam. a czas ucieka . juz 10 dni zostało do zwrotu ech

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

A wystarczy poprosić o konsultanta, połączy.

oznacz moderatorów