anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niedostarczona przesyłka

Wiesiekkkkk
#8 Zapaleniec#

Paczka nr A00039M695 miała zostać  dostarczona dzisiaj w godzinach 18:00 - 22:00. Kurier nie odpisuje na wiadomości. Proszę o informację kiedy zostanie dostarczona.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

A Ty z kurierem podpisałeś umowę na dostarczenie paczki?

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Wiesiekkkkk napisać możesz do Allegro w tej sprawie tutaj - https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=0c398988-2c3f-4c47-82aa-fdb20ee8049e

Z doświadczenia jednak wiem, że odpiszą Ci jak już kurier łaskawie się do Ciebie pofatyguje. Allegro w sprawie świadczonej przez siebie usługi dostawy ma zarówno sprzedawców jak i kupujących w głębokim poważaniu.

Może @Allegro_One się wypowie skąd takie podejście i próby niezauważania problemów przez pracowników Allegro, jeśli chodzi o świadczone użytkownikom usługi dostawy w ramach portalu?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Wiesiekkkkk w systemie widzimy, że przesyłka została odebrana wczoraj o 11:22. 

oznacz moderatorów

Wiesiekkkkk
#8 Zapaleniec#

Przesyłka została doręczona dzisiaj

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Allegro_One widzę nie tylko konsultanci Allegro, ale również Wy tutaj nie macie sobie nic do zarzucenia i odpowiadacie niezgodnie z faktami i byle zbyć wkurzonego sprzedawcę/kupującego. Gdyby na tym samym poziomie były ceny (dopłaty do smarta) usług innych kurierów (DPD, UPS, DHL) i nie były tak kiepskie (szczególnie DHL) przeliczniki wagi gabarytowej, to na Wasze usługi byśmy nawet nie spojrzeli. Allegro One, szczególnie One Kurier to największe guano jeśli chodzi o usługi dostawy na Allegro. Wy nie sięgnęliście dna, Wy je przebiliście i pukacie od spodu!


Co do napisanego tu jawnego kłamstwa w sprawie doręczenia:
Przechwytywanie zawartości sieci Web_21-9-2023_144248_allegro_pl.jpeg

Tak jak już pisałem w innym temacie - odpisać potraficie dopiero, jak problem się "sam" naprawi. Wcześniej łeb w piasek, jak struś.

oznacz moderatorów