anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieterminowość obsługi allegro one

GreTrans
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich

Mam jedną ciekawą obserwację i pytanie? Jak to jest, że wszystkie inne firmy kurierskie, czyli dpd, poczta, inpost potrafią dotrzymać terminów dostaw, tylko sztandarowy dostawca allegro daje d...???

Pod jeden adres przesyłki dpd idą jeden dzień, przez allegro ponad trzy dni...dodatkowo mam info, że kurier podjął przesyłę 18.07, a na magazym przekazał 20.07. To co on, spał z tą paczką???

Inna przesyłka do mnie wraca, przed klientem musiałem się tłumaczyć "że przecież prosił o szybką wysyłkę...". Wysłałem szybko - 13.07 o godzinie 12.15.  Trzy godziny od zamówienia. A paczka dotarła 17.07. Pozostało mi tylko ładnie przeprosić, oddac pieniądze i zasugerować na przyszłość inną firmę kurierską...

 

Więc pytam...dlaczego poziom obsługi tej firmy jest tak żenująco niski?  Ktoś coś??

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@GreTrans od września będzie jeszcze gorzej .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@GreTrans wiesz podobno jest tanio szybko i dobrze. W każdej normalnej firmie starają się robić tak by były te 3 zależności naraz, w większości dają radę 2 osiągać. W zlych mają 1. Allegro onebox ma 0. Dlaczego bo jak chce się zrobić super dostawy bez pracowników infrastruktury systemu oraz tanio i liczy że jakoś to będzie a od września ma być 100% jakości przepustowości jakości terminowości to to musi się nazywać oksymoron = allegro onebox

oznacz moderatorów

GreTrans
#9 Pomysłodawca#

Mnie wytłumaczyłeś, pozostają jeszcze wk... klienci 😞 

Do tej pory dawałem w niektórych ogłoszeniach taki baner, że jesteśmy polską firmą, że szybka i tania dostawa. To chodziło o konkurencję z Chin.

Chyba trzeba będzie dawać drugi...  "mamy taką ofertę wysyłki...bo musimy. Ale zaklinam Cię kliencie, nie wybieraj jej "

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@GreTrans szanowny kliencie polecamy zapoznac się z formami wysylki wpisując nazwy przewożników na formu allegro gadane i zachęcamy do przemyślanego wyboru gdyż nie odpowiadamy za jakość uslugi przewozu zabowiazujemy sie tylko nadac do ciebie paczkę w terminie

oznacz moderatorów