anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odbiór zdalny Allegro One Box

sebada11
#7 Wielbiciel#

Witam. Postanowiłem sprawdzić możliwości aplikacji co do zdalnego odbioru. Czy skrytka naprawdę otworzyła się w odległości 66 m? Czy da się to zrobić w domu? Jeśli tak, to jest to niebezpieczne.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

I   ?

oznacz moderatorów

sebada11
#7 Wielbiciel#

Planuję odebrać przesyłkę A000EBAYZ0 dopiero w poniedziałek. Z ciekawości chciałem sprawdzić funkcję zdalnego otwarcia w dość dużej odległości. Był tu już podobny temat. Przesyłka zawiera towar małej wartości. Myślałem, że funkcja oczywiście nie zadziała.

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

66m da się otworzyć 🙂 Kiedyś w inpoście otwierała się nawet z odelgłości ok 100m później musieli zmniejszyć czujniki aby ktoś przypadkowo spod jednego paczkomatu nie otworzył w drugim jak podszedł do złego takie historie podobno były. 

Jak dla mnie jak One Boxy nie są blisko siebie to ustawić dla nich 66 metrów lub więcej to co za różnica. 

Po twoim trackingu paczki widzę że: 

Przesyłka została doręczona.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu chodzi o bezpieczeństwo.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja nie używam tych inwigilujacych aplikacji i jestem spokojny o swoje paczki bo otwieram skrytki będąc przy automacie 

oznacz moderatorów

sebada11
#7 Wielbiciel#

Może tak bezpieczniej. Mam jeszcze drugą przesyłkę z Allegro Lokalnie. Tam zdalnie się nie otworzy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Także nie korzystam z apki. ale każdy może wg własnej woli.😐

oznacz moderatorów

sebada11
#7 Wielbiciel#

Może jednak nikt nie ukradnie. To nie jest często uczęszczane miejsce.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wieje to szansa że skrytka się sama zamknie.🤣

oznacz moderatorów

sebada11
#7 Wielbiciel#

To wtedy skrytkę otworzę tylko przez kontakt z pomocą Allegro czy też wpisując kod odbioru z e-maila?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sebada11 Kontakt z infolinią.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sebada11 dziękuje za Twoje zgłoszenie! Przekazałam je do zespołu Allegro One, aby mogli to poprawić.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów