anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odmowa przyjęcia przesyłki Allegro One

geppard
#7 Wielbiciel#

Mam informację, że odmówiono przyjęcia przesyłki w punkcie Allegro One (sklep), przesyłka nr A000DKJKO7

Widnieje w szczegółach przesyłki, że oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego.

Proszę o informację co się stało, że odmówiono jej przyjęcia i jak sprzedający może zmienić punkt dostawy?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@geppard sprzedający nie może go zmienić, ale jeśli punkt jest np. przepełniony może pojawić się status, który widzisz. Powinien się zmienić maksymalnie dziś do godz. 22. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

geppard
#7 Wielbiciel#

Przesyłka wróciła do nadawcy, punkt nie był przepełniony bo to sklep i prowadząca nie przyjęła paczek bo nie miała "dostępu do serwisu". Dzwonił do mnie nadawca, że paczka już wróciła do niego. Idzie weekend a ja dalej bez przesyłki. Co mam zrobić, bo "wsparcie Allegro" stwierdził, że według listu, przesyłka została doręczona - TAK ale do nadawcy!!!!!!!!

oznacz moderatorów

geppard
#7 Wielbiciel#

i cisza... tak oto się rozwiązuje sprawy... milczeniem, bo podobno to złoto. Szkoda tylko, że za moje pieniądze. Sprawa identycznie wygląda w korespondencji mailowej, zamówiony kontakt telefoniczny też nie doczekał się realizacji. Brawo Allegro!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@geppard Przesyłka została zwrócona do nadawcy, który zwróci Ci pieniądze za zakupiony przedmiot.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów