anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnienie w dostawie przesyłki do Allegro One Box

Tibsnorg
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

Mija doba odkąd moje przesyłki ALE0000363A28BD i ALE0000363A2BBA zostały wydane do doręczenia i nadal nie ma ich w automacie.

Proszę o informację kiedy to wreszcie nastąpi.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Tibsnorg wyjaśniamy to, poprosimy o cierliwość, wrócimy do Ciebie z odpowiedzią. 

oznacz moderatorów

Tibsnorg
#8 Zapaleniec#

Furgonetka dała obu przesyłkom status "ponadgabarytowe", więc może udałoby się dostarczyć na adres lub chociaż do Allegro One Punktu np. A005347 lub A004638?

oznacz moderatorów

Tibsnorg
#8 Zapaleniec#

@Allegro_One Furgonetka dała obu przesyłkom status "ponadgabarytowe", więc może udałoby się dostarczyć na adres lub chociaż do Allegro One Punktu np. A005347 lub A004638?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Tibsnorg a wiesz ile Cię skasują za przesyłki ponad gabarytowe ?

oznacz moderatorów

Tibsnorg
#8 Zapaleniec#

@mdrogeriaJeżeli już kogoś mają skasować to nadawcę. Ja jestem odbiorcą.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Tibsnorg ok , ale nigdzie nie piszesz , słowo ,, moje ,, jest raczej w temacie dwuznaczne 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Tibsnorg  Obie mają status "ponadgabarytowa" - pewnie sprzedawca nadał kurierem paczkę nie mieszczącą się do automatu.

https://furgonetka.pl/zlokalizuj/ALE0000363A2BBA
https://furgonetka.pl/zlokalizuj/ALE0000363A28BD

Pamiętaj, status przesyłek Allegro One sprawdza się na Furgonetce. Szybszą i dokładniejszą informację masz niż na Allegro. 😎

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Tibsnorg przykro nam, ale nie będzie to możliwe. Otrzymaliśmy informację, że przesyłki zostaną zwrócone do Nadawców. W przypadku przesyłek ponadgabarytowych, które nie mieszczą się do automatu paczkowego (nawet do największej skrytki), zgodnie z procedurą paczki są zwracane.

oznacz moderatorów