anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźniona dostawa do One Box ALE00009ADBBEF8

pelvicachromis
#8 Zapaleniec#

Witam,

Zakupiony towar został wysłany przez sprzedawcę tego samego dnia tj. 30.05.
Status przesyłki zatrzymał się 30.05 na etapie "Kurier przekazał przesyłkę do magazynu". Po czym o przesyłce słuch zaginął, do dziś (01.06) nie ma zmiany statusu, nie mam przesyłki. Nie wiem kiedy paczka będzie dostarczona.
To jest kolejne już opóźnienie w przypadku wyboru Allegro One Box. 
Jak można sprawdzić gdzie znajduje się moja przesyłka?
Numer ALE00009ADBBEF8

Allegro_One

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Allegro_One
Ekspert Allegro

@pelvicachromis weryfikujemy losy przesyłki. Prosimy o chwilę cierpliwości. 

oznacz moderatorów

pelvicachromis
#8 Zapaleniec#

Czy są już jakieś wieści dot. mojej przesyłki? Status niezmiennie od 30.05 - "Kurier przekazał przesyłkę do magazynu".
Dziękuję

oznacz moderatorów

pelvicachromis
#8 Zapaleniec#

Przesyłka dotarła - można zamknąć wątek 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

teraz Wszyscy razem.... ,,HURA...HURA...HURA...,,

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria jedno skojarzenie od kilku dni odnośnie Allegro One chodzi mi po głowie - jak chcę obciąć włosy, to nie idę do krawcowej, tylko do fryzjera. Allegro uparcie chce udowodnić, że wykończy konkurencję - jakie tego skutki - wszyscy widzimy - OPŁAKANE 😭😭😭

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Do wysyłki towarów służą firmy z wieloletnim doświadczeniem. Jak chcesz korzystać z "One" - to już Twoja sprawa i serwisu Allegro. W przyszłości podejmuj bardziej rozsądne decyzje odnośnie sposobu wysyłki.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Tak solidnego przewoźnika jak INPOST nie znajdziecie drugiego, przez 6 lat zginęły może 2 paczki i dostałm odszkodowanie (codziennie wychodzi ok. 100 przesyłek inpostem). Pozostałe firmy to wodorosty. 

oznacz moderatorów

pelvicachromis
#8 Zapaleniec#

Przeważnie wybierałam InPost, w tym zakupie akurat wzięłam usługę Allegro One, który oferował najszybszą dostawę następnego dnia przy zakupie do godziny 13.00. Natomiast Twój wpis @maxr01 @nie wnosi nic nowego i przede wszystkim przydatnego do mojej sprawy.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ech zależy jak na to patrzeć. Moim zdaniem wnosi. Niestety ale taka prawda. Allegro one ma porównywalne opinie do samego allegro sprawdzane na niezależnych stronach. To jak z odżywką - sprawdza się skład, a nie napis na pudełku ( na pudełku mogą sobie pisać że magicznie złączy rozdwojone końcówki, a kłaki urosną 10 cm w miesiąc...). Ty sprawdziłaś napis na pudełku. Sporo sprzedawców to wywaliło ze swoich dostaw, część trzyma, bo musi żeby limit do smarta mieć, a tylko sporadycznie jeszcze ktoś tę usługę wybiera. Paczki dochodzące w niej po 10 dniach to nic niezwykłego. Kurier nie przyjeżdzający po odbiór paczek przez 3 dni gdy dostawa była jeszcze tego samego dnia również. Jeszcze wczoraj jakiś sfrustrowany sprzedawca o to się tu wykłócał. 

oznacz moderatorów

pelvicachromis
#8 Zapaleniec#

Nie wnosi bo ja to wszystko już wiem,  powód wyboru One Box był podany jak wyżej - człowiek uczy się na błędach, natomiast te komentarze nie pomogą mi w dostarczeniu przesyłki, na którą czekam parę dni.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Przesyłka Next Day ma terminem doręczenia D+3, więc póki co nie jest opóźniona. 

Czyli, jak nadawca nadał przesyłkę 30-05-2023, to termin doręczenia to 02-06-2023, pod warunkiem, że została ona nadana do godz. 12:00. W przypadku kiedy nadanie nastąpiło po godzinie 12:00, termin dostawy to 05-06-2023.

oznacz moderatorów

pelvicachromis
#8 Zapaleniec#

W opisie oferty było: dostawa następnego dnia roboczego pod warunkiem zakupu do godziny 13:00. W przypadku wyboru InPostu zawsze przesyłka była zgodnie z opisem - następnego dnia. Pierwsze słyszę o terminie D+3, dobrze wiedzieć na przyszłość.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@pelvicachromis żeby było śmieszniej Inpost deklaruje D+2

oznacz moderatorów

pelvicachromis
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za informacje, na pewno przydadzą się na przyszłość 🙂 

oznacz moderatorów