anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźniona przesyłka ALE00004CB0C98F

Client:61766373
#7 Wielbiciel#

Paczka od tygodnia podróżuje, natomiast estymowana data doręczenia była 5 dni temu. Aktualnie trafiła do magazynu, czy moglbym prosić o sprawdzenie statusu paczki i kiedy mogę się jej spodziewać? Inna paczka która była zamawiana w tym samym dniu, dotarła po 2 dniach. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:61766373
#7 Wielbiciel#

Ponawiam temat, nie wiem czy poprzedni sam zamknąłem przy próbie odświeżenia, czy ktoś z modów, nie mniej mimo odpowiedzi, że ktoś wróci do mnie z info, od dwóch dni cisza. 

@Allegro_One 

Paczka od tygodnia podróżuje, natomiast estymowana data doręczenia była 7 dni temu. Aktualnie trafiła do magazynu, czy moglbym prosić o sprawdzenie statusu paczki i kiedy mogę się jej spodziewać? Inna paczka która była zamawiana w tym samym dniu, dotarła po 2 dniach. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:61766373 Dzień dobry. Wyjaśnimy tę sprawę i wrócimy do Ciebie z odpowiedzią mejlową. 

oznacz moderatorów

Client:61766373
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One  jakiś postęp?

oznacz moderatorów

Client:61766373
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One trochę słabo z Waszej strony, że nadal nie ma żadnego kontaktu ani informacji a propos przesyłki.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:61766373 Przepraszamy, że musiałeś czekać na naszą odpowiedź, ale wciąż nie mamy nowych wieści w sprawie Twojej przesyłki. Ustalamy co się z nią wydarzyło, ale niebawem otrzymasz od nas wiadomość mailową w tej sprawie. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:61766373 Przesyłka odnaleziona, więc prosimy o sprawdzenie skrzynki mailowej. Znajdziesz tam już od nas wiadomość w tej sprawie. 

oznacz moderatorów