anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźniona przesyłka Allegro One Box

RomanBrocker
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

Pierwszy i ostatni raz wybrałem wysyłkę Allegro one box. Miałem nadzieję, że szybko otrzymam towar, ale paczka nigdzie się nie porusza i nie jest jasne, czy się poruszy. Proszę o poprawny numer paczki, aby dowiedzieć się od UPC, gdzie jest moja paczka.

 

ALE00005E2DC664

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Allegro_One
Ekspert Allegro

@RomanBrocker Wyjaśniamy tę sprawę. Za chwilę otrzymasz od nas wiadomość mailową.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

@Allegro_One  nie mogę wygenerować listu do zamówienia 664a04e0-a3d2-11ed-bb02-4df4640cd45e

wyskakuje błąd że nie obsługujecie kodu pocztowego  42-500 Będzin. Przecież to duże miasto. Proszę pilną pomoc bo klient czeka na zamówienie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@majster_man Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten problem oraz prześlij zrzut, na którym jest widoczny ten komunikat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_  Szkoda czasu na to Allegro_ONE,  na trzy przesyłki z dwoma były problemy. Wyłączam to, daj znać jak usługa będzie działać prawidłowo. Narazie boję się z niej skorzystać zarówno jako sprzedawca i kupujący.

oznacz moderatorów

RomanBrocker
#8 Zapaleniec#

nie dostałem nic na pocztę.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

U nich wszystko idzie swoim powolnym tempem ,nawet wiadomości meilowe idą spacerkiem.

oznacz moderatorów

RomanBrocker
#8 Zapaleniec#

więc co jest z paczką? Nic nie dostałem na pocztę.

oznacz moderatorów

RomanBrocker
#8 Zapaleniec#

w jakiś cudowny sposób paczka trafiła dziś do paczkomatu. Miała być w piątek.

 

 

oznacz moderatorów