anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźniona przesyłka Allegro One Box

RomanBrocker
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

Pierwszy i ostatni raz wybrałem wysyłkę Allegro one box. Miałem nadzieję, że szybko otrzymam towar, ale paczka nigdzie się nie porusza i nie jest jasne, czy się poruszy. Proszę o poprawny numer paczki, aby dowiedzieć się od UPC, gdzie jest moja paczka.

 

ALE00005E2DC664

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@RomanBrocker Wyjaśniamy tę sprawę. Za chwilę otrzymasz od nas wiadomość mailową.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

@Allegro_One  nie mogę wygenerować listu do zamówienia 664a04e0-a3d2-11ed-bb02-4df4640cd45e

wyskakuje błąd że nie obsługujecie kodu pocztowego  42-500 Będzin. Przecież to duże miasto. Proszę pilną pomoc bo klient czeka na zamówienie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@majster_man Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten problem oraz prześlij zrzut, na którym jest widoczny ten komunikat. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_  Szkoda czasu na to Allegro_ONE,  na trzy przesyłki z dwoma były problemy. Wyłączam to, daj znać jak usługa będzie działać prawidłowo. Narazie boję się z niej skorzystać zarówno jako sprzedawca i kupujący.

oznacz moderatorów

RomanBrocker
#8 Zapaleniec#

nie dostałem nic na pocztę.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

U nich wszystko idzie swoim powolnym tempem ,nawet wiadomości meilowe idą spacerkiem.

oznacz moderatorów

RomanBrocker
#8 Zapaleniec#

więc co jest z paczką? Nic nie dostałem na pocztę.

oznacz moderatorów

RomanBrocker
#8 Zapaleniec#

w jakiś cudowny sposób paczka trafiła dziś do paczkomatu. Miała być w piątek.

 

 

oznacz moderatorów