anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka nie dostarczona w terminie, czy przysługuje zwrot pieniędzy?

MateuszLyko1337
#7 Wielbiciel#

Witam, kupiłem mały zestaw LEGO wczoraj wieczorem, aczkolwiek pokazywało przy ogłoszeniu że przesyłka dotrze dzisiaj. Przesyłka aktualnie jest wydana do doręczenia, aczkolwiek wątpię że o 22:31 trafi jeszcze do paczkomatu Allegro One Box. Numer przesyłki to ALE00007C63FF1B. Dopłaciłem za dostawę dzisiaj, a mogłem opłacić normalną przesyłkę Allegro One Box do paczkomatu i zaoszczędzić jakieś cztery złote, a paczka i tak dotarła by dopiero jutro  Czy przysługuje mi jakikolwiek zwrot? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

czas wysylki a czas dostawy.jpg

@MateuszLyko1337 Który czas pokazywał Ci dostawę DZISIAJ ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

MateuszLyko1337
#7 Wielbiciel#

Ten od Allegro. Przewidywany czas dostawy: Czwartek 6 Kwietnia 2023. Była to droższa opcja gdyż tańsza wskazywała Przewidywany czas dostawy: Czwartek 6 Kwietnia - Piątek 7 Kwietnia 

Podejrzewam że i tak dotrze jutro (Piątek 7 Kwietnia, więc mogłem wybrać tą opcję która kosztowała 8,99 a nie 11,99)

oznacz moderatorów

MateuszLyko1337
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2023-04-06-22-48-10-832_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Zawsze możesz składać reklamację, jest to niedotrzymanie umowy.

oznacz moderatorów

it24_pl
#12 Orędownik#
 
milka1234567890 że tak dopytam, nie dotrzymanie umowy przez kogo?
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Paczka została nadana w terminie a że allegro zrobiło cię w wała przewidywanym terminem dostawy to miej pretensje do allegro, druga rzecz one box to usługa allegro więc składaj reklamację do allegro

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MateuszLyko1337 Nie, bo to jest przewidywany czas dostawy podawany i wyliczany przez allegro, jak sprzedawca nadał w terminie to reszta w rękach przewoźnika 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów