anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomyłka przewoźnika allegro one

czarkon
#7 Wielbiciel#

Dokonałem drobnych zakupów tzn. ograniczniki BLUM 22 sztuki po 2,10zł za sztukę. 12 sztuk pozostawiłem sobie a 10 odesłałem korzystając z darmowego zwrotu allegro one smart. Przesyłka dotarła do sprzedającego skontaktował się ze mną pisząc, że w paczce były jakieś zupełnie inne elementy jakieś płytki instalacyjne przedstawił mi zdjęcie paczki i elementów z paczki. Paczką nie jest w ogóle tą paczką którą odesłałem bo moja była w kopercie tekturowej na dodatek na paczce napisane jest 20kg a ograniczniki to drobne plastiki waga odesłanego towaru to zaledwie kilka gram może z 10 gram nie więcej. Jedyne co się zgadza to moje dane na etykiecie. Ja pisałem odręcznie kod zwrotu na kopercie tekturowej a do sprzedawcy dotarła jakaś inna foliowa paczka z etykietą z moimi danymi. Najwidoczniej jest to wina przewoźnika przykleił chyba etykietę nie na tą paczkę co trzeba. Co w takiej sytuacji zrobić ? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

@czarkon  Jezeli zwrot ze Smartem to Ty nie jesteś stroną, niech kontaktuje się sprzedający z Allegro albo przewoźnikiem, nie daj się wciągnąć.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czarkon w takiej sytuacji sprzedający musi skontaktować się z nami z złożyć reklamację na tę przesyłkę tutaj. Będziemy wyjaśniać co dokładnie się z nią stało, ale musimy dostać oficjalne zgłoszenie o problemach z przesyłką. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów