anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powtórne awizo na dwóch osobnych zamówieniach z dnia 15.08. Brzmi jak nie śmieszny żart

elkotlarko
#3 Debiutant#

Tytułem wstępu nadmienię, że do tej pory korzystałem z Allegro Smart współpracującego z Inpostem ponieważ ceniłem sobie jakość obsługi Paczkomatów Inpost i przede wszystkim SZYBKI czas dostawy który wynosił 1-2 dni.
W ostatnim czasie zdecydowałem się skorzystać z opcji One Box od Allegro z uwagi na brak innej metody wysyłki w pakiecie za darmo u sprzedawców u których zakupiłem produkty.

W tym momencie pojawia się problem, obie paczki zamówione kolejno:

- 13 sie 2022, 11:06  nr paczki: ALE000025DA6702
- 13 sie 2022, 13:15  nr paczki: ALE000025E21C25
 
Status przesyłek od co najmniej 2 dni "Awizo Powtórne"
Paczki miały być u mnie w maksymalnie 4 dni robocze czyli w piątek 19.08 z uwagi na święto w poniedziałek (15.08) co jest zrozumiałe, ale jeżeli tak mają wyglądać dostawy Allegro One to jest to ostatnie moje zamówienie 🙂
Przy okazji serdecznie nie polecam tej formy dostawy, w tym momencie od 5 dni tracę pieniądze tylko z uwagi na niekompetencje waszego przewoźnika i wasze (Allegro) wprowadzanie klienta w błąd z czasem dostawy...
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Allegro_One
Ekspert Allegro

@elkotlarko, najmocniej przepraszamy za tę sytuację - wyjaśniamy ją. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@elkotlarko, sytuacja wynika z awarii automatu paczkowego - przekierujemy paczki na Twój adres. Jeszcze raz przepraszamy za opóźnienie!

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Allegro_One  No przecież to logiczne 🤣
W przypadku awarii automatu paczkowego najlepiej wysłać awizo, a jeszcze lepiej awizo powtórne. Dopiero potem, po interwencji adresata, przekierować paczki na jego adres.
A że ta logika to raczej logika Kalego... to już inna sprawa 🙃

Ja uwielbiam te zielone one-boxy, ale z nich nie korzystam; nie wiem dlaczego 🤣😂🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Omijaj te paczkomaty i sklep Allegro jak tylko się da, same problemy.😁

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Za takie wypowiedzi zapewne otrzymam "punkty karne" od Allegro. 

Ale poczytaj sobie ile jest problemów z paczkomatami Allegro One i OSA - Oficjalny Sklep Allegro.

Pozdrowionka.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów