anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie przesyłka?

Client:40778937
#1 Nowicjusz#

Dziś miałem otrzymać paczkę do skrytki.

Screenshot_2022-08-23-17-34-34-595_pl.allegro.jpg

W skrytce nic nie było. Automat Allegro One Box, zielony automat Bobrzyńskiego 37     30-348 Kraków 

 niestety otrzymałam wiadomość w historii przesyłek że  odbiorca odmówił przyjęcia przesyłki.  nr ALE000026D7A3B7, przewoźnik Allegro. Gdzie jest moja paczka i w jaki sposób zostanie mi dostarczona?

 

Pozdrawiam,

Łukasz 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:40778937 Powinieneś pytać sprzedającego yo on odpowiada za przesyłkę do chwili odbioru, ale możemy zapytać tu: @Allegro_One 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie za szybko chcesz ją otrzymać ? Allegro tylko sugeruje czas dostawy a ta forma która wybrałeś to teraz w sezonie urlopowym to około tygodnia może iść. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:40778937 spokojnie to jest norma, paczka dojdzie w najbliższych dniach 🙂 UPS nie ma dopracowanych systemów i wyskakują cuda a regulaminowo maja 5 dni na dostawę, to że miało dziś być to tylko przewidywany termin 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:40778937, najmocniej przepraszamy Cię za tę sytuację - wyjaśniamy ją z przewoźnikiem.

Będziemy kontaktować się z Tobą mejlowo w tej sprawie.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dobre....

Czyli podsumowując - nie chcesz mieć problemów z dostawą - nie wybieraj Allegro one.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów