anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem Allegro One BOX

LaniPol
#7 Wielbiciel#

Witam,

We wtorek (11.07.2023) zamówiłem paczkę z allegro z dostawą do Allegro One Box. Sprzedawca wczoraj tzn. 13.07.2023 wysłał mi numer nadania. Jednak numer który mi przesłał był do przewoźnika UPS.  Statusu na stronie allegro i UPS zgadzały się do dzisiaj tzn 14.07.2023 do godziny 12:28. Bo właśnie wtedy na stronie UPS pojawiło się, że przesyłka została doręczona. A na stronie allegro do teraz jest "w drodze" . Allegro na czacie rozkłada ręce i mówi, że muszą sprawdzić na kamerach czy kurier włożył paczkę do Allegro BOX. Niestety ja nie otrzymałem smsa ani maila z kodem odbioru więc nawet nie mam jak odebrać tej paczki. Czy miał ktoś z was taki problem? Przedmiot z paczki miał być prezentem urodzinowym w sobotę tzn 15.07.2023.... A bardzo prawdopodobne, że okaże się prezentem na Boże Narodzenie....  Nigdy więcej takiej dostawy... Czy ktoś miał podobną sytuację i wie jak to rozwiązać? 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

az1rael
#21 Demiurg#

Slyszalem czytalem. Ja sie nie dziwie z takim asortymentem z kupujacymi cwaniakami co montuja podmieniaja czesci nie cztaja co kupuja i oddaja co innego po swinsku zadajac pelnych zwrotow grozacymi i walacymi negatywami na zasadzie bo mi sie nalezy mi wszystko wolno etc

oznacz moderatorów