anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z przesyłką Allegro One

bravus_1982
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry Państwu, chciałem zapytać się o status paczki. Sprzedający nadal w sobotę przesyłkę w automacie paczkowym. Przesyłka do dnia dzisiejszego ma wciąż status nadana. Nie została odebrana przez kuriera. Nr przesyłki A0010HF8K1. Proszę o informację co jest przyczyną opóźnienia. 

Pozdrawiam serdecznie

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@bravus_1982 Konsultuję tę sprawę dla Ciebie. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

bravus_1982
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28 dziękuję , czekam na wszelkie dobre wieści

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@bravus_1982 weryfikujemy tę sprawę dla Ciebie. Jak tylko będzie coś wiadomo, doradca się z Tobą skontaktuje. Wysyłam numer zgłoszenia: 44517860. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

bravus_1982
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za szybką interwencję, juz jestem w kontakcie mailowym. 

Spokojnego wieczoru dla Ciebie!

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

bravus_1982
#7 Wielbiciel#

Witam ponownie, Dostałem od Państwa wczoraj wiadomość mailową , dziś odpisałem na otrzymanego maila wiadomość czy coś wiadomo w mojej sprawie, niestety nic nie otrzymałem. Paczka od 31 sierpnia ma nadal status nadana. Czy możecie Państwo zająć się sprawą , bo nie wiem w czym leży problem. Albo paczka jest w automacie , albo paczka zaginęła lub została źle opisana … mogę wróżyć z fusów. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją .

Pozdrawiam

Michał

 

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@bravus_1982 przykro mi, że sprawa się przeciąga. Proszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

bravus_1982
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór , dziś byłem w kontakcie mailowym z opiekunem sprawy. Dostałem link do reklamacji - który wypełniłem  . Dostałem nowy numer zgłoszenia 44574069. Koło 20 dostałem jednak maila ze jednak kurier odebrał paczkę z automatu. Więc jeżeli to nie problem chciałbym anulować to zgłoszenie reklamacyjne o nowym numerze w sprawie zwrotu zapłaconej kwoty.  Mam jednak nadzieję że paczka będzie w całości 😉 dziękuję Wam za pomoc i żadne negatywne emocje nie uderzały w Was … lecz w firmę kurierską . Spokojnego weekendu . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bravus_1982 A ten zakup to od kogo?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bravus_1982 w takiej sytuacji nasz pracownik, gdy pobierze Twoje zgłoszenie automatycznie zamknie Twoją reklamację, więc nie musisz się już niczym martwić. Dobrego wieczoru! 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów