anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowadzę działalność gospodarczą, mam spory lokal obok szkoły. Chcę zrobić punkt obsługi paczek.

strzelkasia
#1 Nowicjusz#

Chcę zrobić punkt obsługi paczek w moim lokalu, który jest tuż przy szkole. Jest tutaj duży ruch. Prowadzę działalność gospodarczą. Czy jest możliwość współpracy z Allegro w tym zakresie?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@strzelkasia z allegro nie , ale pomyśl o francyzie 

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@strzelkasia To raczej trzeba załatwiać z przewoźnikami. Wprawdzie Allegro teraz też ma własne Delivery, ale generuje ono tyle problemów, że odradzam. Lepiej nawiązać współpracę z InPost, UPS, DPD, DHL tec. 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@strzelkasia możesz się kontaktować z różnymi przewoźnikami i otwierać punkty nadawania i odbioru 😄 

https://inpost.pl/landing/otworz-punkt-pop

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SpeedyGonzalezz @kostas11 sugeruję jednak francyzę  , jako takie wsparcie , materiały reklamowe stacjonarne i w necie ,wkład wejściowy zróżnicowany , ale można wybrać dogodny dla siebie i najważniejsze - przy umowach z przewoźnikami są gorsze warunki no i z podjazdami jak z łonikami , siecówki w tym temacie reagują szybko i skutecznie .

@strzelkasia dobry punkt to nie wszystko , w pierwszej kolejności zorientuj się jak wygląda konkurencja , przejrzyj pakiety , zamów rozmowę i dopytaj o szczegóły 

oznacz moderatorów