anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przekierowanie paczki na inny paczkomat

BURZASTY
#1 Nowicjusz#

Czy Wy też tak macie czy tylko ja mam pecha. Zamawiam sobie paczkę na allegro one pod dom i z d...y dostaje smsa że paczka czeka w tymczasowym Paczkomacie od cholerny od domu. Nikt o nic nie pyta tylko oznajmia stary **piiip**zielaj jak chcesz paczkę. Z i postem tak nie mam. To mój drugi zakup przez allegro one i ostatni. Nie polecam bo nie lubię jak robi się z klienta debila. Inpost ma przynajmniej infolinię jakaś a allegro One to intuicyjne nie jest. Na dodatek ma klienta w 4 literach. Radzę omijać z daleka aż nie popracują na logistyka. Jak dla mnie to ktoś przynajmniej powinien zapytać bo w takim wypadku to pewnie bym zrezygnował. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

br.
#21 Demiurg#

@BURZASTY   Ja tak niedawno miałem ale w InPost i było to całkiem ładnie uzasadnione,  niekłopotliwe, więc domyślam się że One musi sie jeszcze długo uczyć żeby dorosnąć.

Po prostu w Inpost jest tak, że możesz odebrać z zastepczego a jesli nie odbierzesz to paczka zostanie po 24 godzinach przeniesiona do paczkomatu adresowego oczywiście jesli się dla niej zwolni miejsce.  Czyli masz wydłużony termin odbioru przesyłki co nie jest kłopotem a nawet zaletą. Paczkomaty inpostu są gęsto, dosłownie na sąsiedniej ulicy  więc nie jest to żaden kłopot.

oznacz moderatorów

ChaosPieter
#1 Nowicjusz#

no tak samo, od lat zamawiam inpostem, teraz uznałem że a, spróbuję co ten allegro box potrafi.

no, **piiip**o potrafi, paczka poszła do punktu tymczasowego i mogę sobie na nią popatrzeć przez ekran telefonu, w nadziei że łaskawie trafi do tego do którego zamówiłem.

Szukając informacji czy to normalne i co zrobić odkryłem "allegro gadane" i trafiłem na ten wątek.

No, mój pierwszy i ostatni zakup do allegro one, chciałem przyoszczędzić 2zł i teraz mam za co zapłaciłem. Pozostanie mi tylko pójść przeprosić mój paczkomat inpostu, od lat niezawodny, a go zdradziłem za 2zł.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@BURZASTY Ten przewoźnik metoda dostawy to jedna wielka porażka, chcesz ponieś sobie adrenalinę zszarpać nerwy wybierz Allegro One no i masz, teraz czekaj aż łaskawie dotrze a może ....nie i wróci do sprzedającego- tego nie wie nikt!😡

oznacz moderatorów