anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka zwrócona do nadawcy? " Odbiorca odmówił przyjęcia"

Halred1
#7 Wielbiciel#

Pierwszy(i pewnie ostatni) raz zamawiałem przez allegro one box, przesyłka dotarła wczoraj, dzisiaj próbowałem odebrać i nic, nie rozpoznaje numeru telefonu. Wróciłem do domu i sprawdziłem tranking i okazało się, że odesłali przesyłkę po 5 minutach od włożenia do automatu:

ALE0000ADCB69BD

28 cze 2023, 11:48 Przesyłka została przygotowana przez nadawcę
28 cze 2023, 14:07 Kurier przekazał przesyłkę do magazynu
29 cze 2023, 11:21 Przesyłka oczekuje na odbiór
29 cze 2023, 11:26 Odbiorca odmówił przyjęcia
29 cze 2023, 18:01 Przesyłka została zwrócona do nadawcy
 
Czy to normalne, że na odbiór jest tylko 300 sekund? W mailu pisali, ze będzie czekać do 3 lipca.
Jest szansa na jakiś zwrot kosztów czy muszę po prostu wrzucić to w koszty, czekać na wystawienie kolejnej aukcji i kupienie kolejny raz z nadzieją, że tym razem zdążę w 300 sekund?
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Uważam że to powinno zostać wyjaśnione @Allegro_One 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Halred1 może być kilka powodów takich statusów, oni są błędnie i nieprecyzyjne 😞

Paczka mogła nie wejść do skrytki, paczka mogła być uszkodzona itp. 

Złóż reklamację sprzedawcy, powinien wysłać Ci ponownie na swój koszt 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Halred1 nie, nie jest to typowa sytuacja, ale najczęściej w takich przypadkach przesyłka po prostu nie zmieściła się do skrytki. Zweryfikujemy jeszcze dokładnie temat Twojej paczki i skontaktujemy się z Tobą mailowo w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Halred1
#7 Wielbiciel#

Skoro przesyłka miałaby być za duża, to czemu problem występuje dopiero przy odbiorze? Przecież max wymiary przesyłek są znane, a paczka przy nadaniu (chyba?)przechodzi przez taki sam automat z takimi samymi skrytkami. Kiedy mogę spodziewać się wyników tej weryfikacji?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Halred1 jak tylko będziemy dla Ciebie potwierdzone informacje, otrzymasz od nas wiadomość mailową. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Niekoniecznie. Jeśli po odbiór przesyłek podjeżdża kurier to może to nie być sprawdzone w międzyczasie, w inpoście też się zdarza. W takim wypadku byłaby to wina sprzedającego. Jednak po tym co przy tym sposobie dostaw się dzieje to upewniłabym się zanim zaczęłabym rzucać w niego gromami, bo tu zadziwiające rzeczy potrafią się dziać.

oznacz moderatorów