anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pusta skrytka

miuuukrg
#7 Wielbiciel#

Po wpisaniu kodu odbioru otworzyła się pusta skrytka. Od razu na ekranie paczkomatu wybrałam opcje pomoc i zgłosiłam brak przesyłki.

Otrzymałam poniższego e-maila:

Cześć Magdalena,

Kontaktujemy się z Tobą, ponieważ otrzymaliśmy zgłoszenie o braku przesyłki A0002N7JB1.

 

Skontaktowaliśmy się ze sprzedającym i przekazaliśmy instrukcję dotyczącą złożenia reklamacji.

 

W tej sytuacji sprzedający jest zobowiązany, aby ponownie nadać do Ciebie przesyłkę lub zwrócić środki.

 

 

Sprzedający kontaktował się w tej sprawie i poinformował mnie że po odnalezieniu przesyłki dostanę nowego smsa do odbioru i w temacie dalej nic nie wiadomo.

Nie mam ani środków ani przesyłki ani odpowiedzi od allegro w mojej sprawie.

Co mogę jeszcze zrobić ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@miuuukrg widzę, że przesłałaś do nas wiadomość mailową w tej sprawie, więc poczekaj proszę jeszcze na odpowiedź. Nasz zespół zweryfikuje sprawę Twojej przesyłki i na pewno otrzymasz od nas informacje zwrotne. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@miuuukrg co możesz zrobić ?

w bieżącej sytuacji czekać na wyjaśnienie 

a na przyszłość .... pomyśl o wyborze bardziej zaufanego przewoźnika bo otrzymane monety od One nie zrekompensują Ci stresu i opóźnienia w dostarczeniu przesyłki .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

30 dni to GO!

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

Walnąłem się 40 dni to GO!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@miuuukrg Nie musisz czekać 30dni, otwórz dyskusję ze sprzedającym, niech sobie On czeka te 30dni, Tobie się należy towar.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@LEW433 

Nie pisałem tego do założyciela tematu. Wyraźnie wywołałem kogoś innego. Nie mieszaj.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@serwis-texas  A ja do Ciebie także, więc...?😁

oznacz moderatorów